Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rosszul vagyok, mit...

Nagyon rosszul vagyok, mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Ma lesz 6 napja hogy elkezdődött elsonek csak negyed anyit ettem mint amúgy, utána meg leborítót a betegség, az ágyból alig tudok felkelni, ma lesz 3. Napja hogy nem ettem semmit, nagyon fáj a fejem, a torkom erosen bevan gyuladva, és valószínűleg eros lázam van, mikor mulik el, mert ezt nem bírom

2019. márc. 3. 08:12
 1/5 anonim válasza:
87%

Ugyan kérlek! Ezt most komolyan gondolod?! Diagnózist felállítani az interneten keresztül, ráadásul olyan emberektől akik nem is doktoráltak?! Húzzál orvoshoz de nagyon gyorsan! Láz, nem bírok felkelni, nem ettem három napja......ember te nem vagy normális! Először tömj magadba valamit tök mindeg hogy nem kéred-e , ha nincs kalóriád meg energiád amúgy sem lesz miből felépülni. Után irány a korház!

Jobbulást és sok sikert!

2019. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves egyes, miért kéne korházba mennem?
2019. márc. 3. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ez troll kerdes. Ennyire hulye nem lehetsz.
2019. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

A nem evésről/ivásról pár szóban: ha nincs energia a szervezetedben, nem lesz erőd felkekni. Nem megy a mozgás koordináció, fájni fog a fejed, a gyomrod, a beled. Szédülsz és légszomj, szívdobogás érzet is jelentkezik. Meg folyamatos fáradtság és alvás.

Hogy honnan tudom? Volt benne részem. Sokszor. Egy alkalommal annyira nem ment az evés, hogy egy hétig nem ettem szinte semmit. Háztartási keksz, szelet kenyér. Ezeket is egy órán át ettem, vagy több is. (idegi kimerülés okozta, nem tudtam magam se a rágásra se a nyelésre rávenni, pedig mardosott az éhség). Egy hét után házi orvos jött ki mert én nem tudtam elmenni. Cukros tejfölt javasolt, meg kaptam étvágy növelőt. Mondta, ha 24 órán belül nincs javulás, azonnal kórház, infúzió.

Csak ennyire tud komoly baj lenni a nem evés.

Nekem mákom volt, a gyógyszer segített meg a cukros tejföl adott annyi energiát, hogy össze tudjam kicsit szedni magam. Utána még majd egy hétig lábadoztam. És ez csak tényleg annyi volt, hogy nem tudtam enni, más valós bajom nem volt.

Úgyhogy ne hagyd el magad mert baj lesz. Ha nincs senki aki gondoskodjon rólad, akkor neked kell.

2019. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne kórházba menned, komolyan? Akkor maradj otthon és dögölj az ágyadba.
2019. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!