Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rosszul vagyok lelkileg...

Nagyon rosszul vagyok lelkileg mert megalaztak, es mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés
Volt egy hazi buli ahol nagyon bebasztam es nem emlekszem semmire sem amit csinaltam pedig sirtam masok elott leterdeltem meg tortat nyomtak a fejemre es lekopkodtek es csomoan felvettek meg ilyenek.. az igy baratom folyton ezzel baszogatt engem es mindenkinek terjeszti ahelyet h bevedene meg ilyenek.. mit tudnek tenni h ujra minden a regi legyen es ne tudjanak ezzel basztatni... amugy meg csomoan szemelyijogokat is sertettek de ha oket feldobnam akkor megnagyobb csicska lennek..

2016. aug. 21. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:

jaj te fiú mi a faxnak iszol te 15/16 évesen?


EZ VAN EL KELL FOGADNI LEGKÖZELEBB MEGGONDOLOD MAGAD, MÉG IS MIT TUDNÁL TENNI? SEMMIT EZ SOK EMBER FEJÉBE MEGRAGADT FŐLEG HA VAN RÓLA VIDÓ IS...KÖLTÖZZ ELL, KEZDJ UJ ÉLETET...

2016. aug. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 évesen minek iszol egyáltalán? Nos ha azt hitted, hogy részegen baromi jó fej vagy, akkor utólag ne nyafogj mert hülyét csináltál magadból. Megérdemled.
2016. aug. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Ha látják rajtad,h ez ennyire frusztrál, annál inkább csinálják. Szóval, legyél flegma, közömbös veluk.

2. Keress másik társaságot, ne ezeknek akarj megfelelni. Annyi jó van ebben a dologban,h legalább kiderult, ők korántsem a barátaid.

3. A hülye ember a saját hibájából tanul. Ami történt megtörtént, elsősorban te vagy a felelős érte, mert hagytad h ilyen helyzetbe kerülj. Viseld a következményeket.

2016. aug. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott.. puszi
2016. aug. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!