Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy elengedjem azt, hogy mindig meg akarjak másoknak felelni?

Figyelt kérdés
Mindig mindenkinek meg akarok felelni,és képes vagyok emiatt másnak is kiadni magam,csakhogy az az adott ember jó szemmel nézzen rám.Sajnos ez az utóbbi időben egyre csak rosszabb lett,nem tudom magam elengedni sehol,csak ha egyedül vagyok.Már az sem számít,ha nekem nem jó,a fontos,hogy a másiknak legyen jó,és hogy jó benyomást keltsek benne.Utálom,hogy ilyen vagyok,nem tudom önmagam adni,mert hihetetlen rosszul esik,ha valaki rossz szemmel néz rám,nem kedvel.Tudnátok segíteni,hogy hogyan tudnék ezen a problémán felülkerekedni?Hogy végre úgy kedveljen valaki,ahogy vagyok,és ne azért,mert annak adom ki magam,akit biztos kedvelne...
2019. febr. 10. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz, azt hiszem, pszichológus tudna személyesen segíteni ezen, szerintem egy folyamat, mint ahogy az is egy folyamat volt, aminek következtében ilyenné váltál.
2019. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szèp dolog,hogy azon igyekszel a masik embernek nyùjts pozitìv energiát.

En is ilyen voltam,de nem zavart,hogy más vagyok.

Èlveztem,hogy másmilyen is tudok lenni,szìnes egyènisèg :)

Èlvezd es figyeld azt mit tudnak kinozni belőled az emberek.

(De lehet te másabb vagy,mint èn)

"Minden keresmènyedből szerezz èrtelmet"

2019. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit tehetnék az ellen, hogy elengedjem? Talán AZÉRT, hogy elengedjem...
2019. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el!
2019. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2es vagyok 'kihozni nem 'kìnozni 😊😊
2019. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!