Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kedvelni egy magányo...

Mit lehet kedvelni egy magányos, elveszett emberben?

Figyelt kérdés
Az evolúció törvényei szerint mindig a gyenge választódik ki. Ezáltal egyfajta perverziónak tekinthető, ha valaki az elesetteket kedveli?
2019. márc. 3. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Na ez egy nagyon jó kérdés, érdekelnek majd a válaszok. Ugyanis pont én lennék ez a bizonyos lelki roncs, akit csak nem hagy békén egy hős lovag. Aki szerintem egy idióta, hogy rám vesztegeti az idejét. Szeretném én is megérteni, miért akar valaki önszántából szenvedni és az értékes, drága energiáját elfecsérelni egy haszontalan, magányos egyedre (aki valószínűleg nem is véletlenül végezte egyedül.)
2019. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
"Helyrehozó" típus, a saját élete valamely területe nagyrészt vagy teljes csőd, így azzal akar kompenzálni, hogy elkezd kötődni egy magányos emberhez és segíteni rajta, helyrehozni legalább az ő életét, így működik.
2019. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha ezalatt az itteni állapotokra próbálsz célozni, akkor jó felé keresgélsz.


sokak az ilyen emberekben könnyű prédát látnak, gondolva azt, hogy nekik úgyis mind1, hogy ki próbál velük kapcsolatba lépni, hiszen ki vannak éhezve az emberi kapcsolatokra...csak aztán 10-ből 9 esetben pofáraesés a vége, mert nem biztos, hogy egy magányos, elveszett ember egyszerre igénytelen is és nem szeretne legalább egy minimum elvárást támasztani afelé, hogy kivel áll szóba.

2019. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki hasonló helyzetben van, akkor megértő lesz az illetővel és társat lát meg benne, úgy érzi nincs egyedül és ezáltal szimpatikus(abb) lesz.
2019. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ezt olyanok csinálják, akik már gyerekkorukban gondoskodtak a szüleikről. egyszerűen ez alakult ki bennük, hogy ez a szeretet, hogy gondoskodik a másikról.

sajnos az ilyen embereket nagyon sokan kihasználják, tönkreteszik.

2019. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki magányos, miért lenne gyenge? Lehet csak elege van az emberekből.
2019. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki magáyos az nem feltétlenul elesett.

Lehet karrierista, jol megy neki, van haza autoja, jo a szexben, eljar pl futni, sportol, vagy csaladcentrikus inkabb, es nem a szorakozas hajtja. A nyugisabb emberek akiknek nem a tarsasag a lenyeg, vagy a kulcsin, hanem pl fejlodni, pl inkabb kitanul webfejlesztest minthogy emberek kozt legyen azoknak lehet hasonlo kell


Ha a magányos ember pl szotlan is es unalmas es sikertelen szerencsetlen is, introvertalt is egyszerre es a tetejebe pl csunya is, az gáz

2019. márc. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző kettő. Magányos ÉS elveszett. Tehát a kérdés a sérült lelki világú emberekre irányult...


A segítő típus pedig nem feltétlen sérült vagy legalábbis nem olyan súlyosan. Egyszerűen csak mély érzésű ember. De nem feltétlen. A többi felsorolt is igaz lehet arra, aki segíteni akar.

2019. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem az, aki önzetlenül, önfeláldozóan segítő típus, az mindig sérült ember. erre én is nemrég jöttem rá, mert egyébként jó álca ez a segíteni akarok, jóságos vagyok.


ha kicsit segít de közben nem adja föl önmagát, vannak védőbástyái, esetleg bizonyos értelemben érdekében is van, hogy segítsen, akkor lehet egészséges.

2019. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!