Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha az edzés a legfontosab...

Baj, ha az edzés a legfontosabb az életemben?

Figyelt kérdés

Az edzés van első helyen.Szociális élet,munka,karrier stb. minden másodlagos.Az az életcélom,hogy egy vadállat legyek.Csak ez hajt.A brutális fizikai erő.Hogy őszinte legyek,egyetemre is kizárólag azért jelentkeztem,mert egy jó állás mellett több időm lesz edzeni,mint ha 12 óráznék egy gyárban.De amúgy nem szeretem ezt a szakot,nem is érdekel,nincs hozzá motivációm sem.

Múlt héten beteg voltam,de az ösztöneim parancsolták,hogy menjek el edzeni,nem lehet kihagyás.


A hétköznapi életben egy totális csődtömeg vagyok.Barátaim nincsenek,szociális életem nincs.Az általános és a középiskolában is folyamatosan csesztettek,kiközösítettek és bántalmaztak,ezért is kezdtem el edzeni.Barátaim jóformán soha sem voltak,mert mindenki csak kihasznált.Az egyetemet is utálom,ahova járok.Egyáltalán nem tudom elképzelni,hogy én ebbe dolgozzak valaha is.

Szóval mondhatjuk úgy is,hogy az edzésbe menekülök a hétköznapi életem elől.



2019. márc. 4. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is a sport a legfontosabb. Egy ideje lettek barataim,jo munkam,de a sport kozben erzem a legjobban magam. Ez meg is latszik az alakomon.

N

2019. márc. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem baj. Te tudod.
2019. márc. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó, ha a sportba menekülsz, amit ráadásul - gondolom - az életben előzőleg elszenvedett megalázások indukálnak... Ha majd eléred a kívánt alakot, utána mi lesz majd az életcélod? Egyébként sokan túl is tudják hajtani magukat...
2019. márc. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te egy nyomorék vagy, nem sportoló :D
2019. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, gáz.

Max egy olimpikonnál lenne elfogadható, de ott meg nem ez a motiváció.

2-3 év múlva, amikor már ízületi problémáid lesznek a kondizás miatt, akkor hova tovább?

2019. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor ennyit bírt a gyenge testem.

Már 2x szétment a térdem,de nem álltam meg.

2019. márc. 4. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez ilyen egosimogató kérdés csak?

Akkor nem gáz csináld.

2019. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!