Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted mi a legfontosabb...

Szerinted mi a legfontosabb az egészségmegőrzés szempontjából?

Figyelt kérdés

1.) A rendszeres testmozgás a legfontosabb mindenekelőtt.


2.) A kiegyensúlyozott táplálkozás, változatos étrend.


3.) Az étrenden kívül a táplálékkiegészítőknek van szerintem az egyik legnagyobb szerepe. [Vitaminok, Ásványi anyagok, fehérjekészítmények stb]


4.) A napi vízfogyasztás a legfontosabb. [Itt érdekelne hogy melyiket preferálod jobban: A csapvizet vagy az ásványvizet?]


5.) A pihenésnek, hogy legyen meg a napi 7-8 óra alvás.



Igazából teljesen tisztában vagyok a ténnyel, hogy mind nagyon fontos, azonban ha választani kéne, Te személy szerint melyikre fordítanád a legtöbb pénz, időt, energiát?


Ha van olyan, amit kihagytam volna véletlen, és Neked az a legfontosabb, ne legyél rest leírni, mindenképpen érdekel a véleményed! :)



2016. nov. 7. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első,a második, a negyedik és az ötödik egyformán fontos. Ráadásul ezekhez nem is igen kell plusz pénz vagy idő. Ezek egyformán fontosak,mint pl. egy autónál az,hogy legyen benne benzin is,olaj is, működőképes akkumulátor is. A harmadik nem szükségszerű csal ajánlott. Ha változatosan táplálkozol,akkor ezek csak kiegészítő dolgok.
2016. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2016. nov. 7. 07:32
 3/5 anonim ***** válasza:

1-2-4-5 számomra is fontos.

4-hez: Leginkább csapvizet iszom

Fontos számomra az élelmiszer minősége, minél kevesebb vegyszer és adalékanyag kerüljön a szervezetembe.

2016. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2-4-5 de egyik sem működik a másik nélkül.
2016. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2016. nov. 7. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!