Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek tolakodni?

Figyelt kérdés
Ma is álltam a soromban a postán és jött egy fickó (pont én jöttem volna) hogy nagyon siet, fel akarja adni a csekkeket. Rászóltam hogy most én jövök, majd besértődött és elment. De múltkor az háziorvosi rendelőben bejött egy öreg papa, hogy neki nincs ideje kivárni a sort, mert csak délelőtt van piac és messze is van (3-an voltunk kb. a váróban), ezért most ő fog bemenni.
2019. márc. 4. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak az emberek, az állatok is. Ez még onnént maradt ránk.
2019. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez előrodul a tömegközlekedésnél is. De érdekes, hogy amikor Prágában voltam, ott nem volt ilyen. Mindenki szép sorban szállt le és fel is. Sőt, egy diák csoport is leszállt a metróról addig, amíg barátnőmmel leszálltunk, hogy elférjünk. Nagyon más a mentalitás itthon...
2019. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A háziorvosnál hiába vannak elötted 3-an, az legalább egy óra!!! Bájcsevegés,értetlenkedés esetleg egy röpke műtét vagy nem tudom mit csinálnak, de borzalmas a helyzet. Érdekes én 2 perc alatt elvégzem.
2019. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, hivatalba ne menjetek délelőtt! Délután kezdődnek a sorozatok, addigra az öregek sietnek haza. Hajnalban már fent vannak, ugrásra készen várják, hogy mikor nyit a hivatal, orvos, bolt.
2019. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát na, nem érnek rá, nyugdíjasok :D
2019. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Háziorvoshoz, hivatalba ne menjetek délelőtt!"


Az én háziorvosom csak délelőtt rendel.

2019. márc. 4. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert sokan azt gondolják, hogy ha 1×-2× már sikerült olyan palimadarat találniuk, akik előreengedték a "modoros" viselkedésük "jóvoltából", akkor nekik csak ezt kell előadni (egy csepp "piac, doki" fontosságot beleadva), akkor mindenki előre fogja máskor is engedni.
2019. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!