Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy kolbászt, szalonnát...

Igaz, hogy kolbászt, szalonnát árulnak a Heim Pál kórházban vagy csak vicc?

Figyelt kérdés

Épp ésszel fel sem fogható!


[link]



#kórház #Dinlsznótor #lehelhűtő
2019. márc. 4. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Igen, igaz. Ellenzékiek voltak, és fideszesnek mondták magukat. Megy a kampány 1000-el.
2019. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel most mégis mit kéne kezdenünk? Mit vársz? Kit szidjunk?
2019. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaa, hogy jól van ez így? Oké
2019. márc. 4. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól van. Én ugyan másik kórházban dolgoztam de ott meg kalocsai paprika biznisz volt. A háztájit eladja a kollégáknak.
2019. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szopják ki a fa@szomat,h ezért kell tb-t fizetni
2019. márc. 4. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a TB-hez. Micike nővér otthon lemészárolta és feldolgozta Mr. Bacon nevű disznaját. Mr. Bacon maradványainak egy részét elrakta magának a felesleget meg viszonylag olcsón eladta a kollégáinak. A disznón kívül mindenki jól jár, a termelőnek lesz egy kis zsebpénze, a vevő meg olcsón jut normális termékhez. Ilyen sok munkahelyen van, borral, paprikával, mézzel, lekvárral stb. kinek milye van. Volt olyan kolléganőm aki imádott varrni, tőle például ruhát, terítőt, stb. lehetett rendelni, amit otthon hobbiból készített. Amíg a NAV-ot nem zavarja nincs baj vele.

A betegeket meg semmi kár nem érte.

2019. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem igazán értem min vagy felháborodva. A történet egyetlen gáz momentuma, hogy a tápszeres hűtőben tárolta a röfit, ez is vagy igaz, vsgy nem.
2019. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dornstadter ***** válasza:
61%

444, a leghitelesebb hirforrasok egyike...

Gondolom mivel a 444nel dolgozo "ujsagirok" nem fogyasztanak disnohust, igy erzekenyen erinti oket.


Egyebkent miert vagy ezen kiakadva. Mint fentebb is irtak sok munkahelyen megy ez. En sokaig egy orszagos bank kozpontjaban dolgoztam mint informatikus. Ott az egyik kollega aki videkrol koltozott fel Bp.-re, rendszeresen bizniszelt hazi palinkaval, mert a csaladja keszitett.

En nem vettem tole, de akik vettek dicsertek, hogy jo, finom hazi palinka. Mi a baj ezzel? Semmi, szerintem. O es a csaladja keresett egy kis pluszt, a vevok meg vettek jo minosegu hazilag keszitett termeket.

Szerintem ha egy kollega arul ezt azt a tobbi kolleganak es ezzel nem zavarja sem a munka sem mast, nem veszelyeztet senkit es semmit akkor nincs min kiakadni.

2019. márc. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!