Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek dokumentumfilmeket,...

Ismertek dokumentumfilmeket, filmeket, videókat, melyek segíthetnek, vagy legalább kiindulási alapot adhatnak az alábbi témákban?

Figyelt kérdés

- hogyan legyünk karizmatikusak

- hogyan legyünk homorosak

- hogyan kedveljenek meg az emberek

- hogyan viccelődjünk másokkal, fejlesszük a humorunkat, ugrassunk másokat

- hogyan hassunk mások érzelmeire

- hogyan legyünk vonzóbbak a másik nem számára

- hogyan beszéljünk és fejezzük ki magunkat hatásosan

- hogyan legyünk magabiztosabbak


Bármilyen ötlet jöhet...



2019. jan. 21. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármekkora hülyeségnek is hangzik, de engem az 1-4. és a 8. pontban felsoroltakra Zsozéatya videói tanítottak meg. Akaratlanul is átvettem a lazaságát, a dumáját és a hozzáállását. :) Azt nem mondom, hogy neked is segíteni fog de talán egy próbát megér.
2019. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha megy az angol, legalább középszinten, akkor én a "Psych2Go" nevezetű csatornát YouTube-on. Ha esetleg nem vagy annyira jó a nyelvben, akkor a "Tanulom Magam" csatornájába is érdemes lenne bepillantanod. Ott is rengeteg témával fogsz visszatalálkozni az általad felsoroltak közül. Remélem tudtam valamennyire segíteni:)
2019. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
2019. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A titok cimü film 1/2 (The secret) [link]

https://www.youtube.com/watch?v=m0GPCvnb4yI

2019. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!