Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megtudom játszani az...

Ha megtudom játszani az érzelmeimet, akkor milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan mintha szerepeket játszanék,és egy színésznek érzem magamat. Sok embert már kihasználtam így,de nem bánom. Ha igazából mutatnám saját magamat,akkor érzéketlen lennék mindenkivel szemben. Mivel érzéseim senki iránt nincsenek.
2019. márc. 5. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Okos
2019. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg sokat csalódtál, amikor önmagadat adtad, a szereteteted, önzetlenséged, és visszaéltek vele? Ezért "kemény" lettél?
2019. márc. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szociopata.
2019. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sz**házi
2019. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen csalódtam már valakiben,de az nem most volt,hanem évekkel ezelőtt.
2019. márc. 5. 08:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Pszichopata lehetsz
2019. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem számít mikor történt a csalódás... Egy hete, két hónapja, két éve... A csalódás mindig az marad, a fájdalom nem enyhül, csak átalakul pl olyanná, mint ami lettél.
2019. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű dolog megjátszani az érzelmeket, meg úgy mindent, az egész döntés kérdése. Én úgy döntöttem nem játszmázok ilyen módon és másoknak se ajánlom, ettől függetlenül baromi könnyen menne, ha csinálni akarnám. Ritka aljas, hulladék dolog ártatlanokon leverni a sérelmeidet és régi csalódásaidat, ahelyett, hogy feldolgoznád és lezárnád, de a legjobban ezzel saját magad mérgezed, nem másokat.
2019. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!