Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember ez?

Milyen ember ez?

Figyelt kérdés
Egy ismerősőm, aki nem a barátom, megkérdezte, hogy milyen játékot vettem, elmondtam neki, hogy milyen játékot vettem, és mennyiért, de őt az zavarja, hogy miért nem YXZ helyen vettem meg, amikor 1-2 ezerrel olcsóbb...mi a f**z köze van hozzá? és akkor így próbál engem lehúzni, meg hogy én vagyok a csicska mert hogy 1-2 ezerrel többért vettem meg egy 10ezer feletti játékot...ezzel súlykol, és mondja mindenkinek, hogy milyen balf***z vagyok..nem értem az ilyen embernek mivan a fejében.

2019. márc. 4. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugasd le a Phycsába.... AZ ilyen fillérbacccó embereket én is rühelltem mindig is.
2019. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
steames játékról van szó, és akkor mondja, hogy miért nem a g2a-ról vettem....nagyon felkúr, az hogy ő hisz a csalásban én inkább választottam a biztonságos megoldást...
2019. márc. 4. 14:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Irigy p*cs
2019. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Card le. Nem ér annyit, hogy ezen felhúzd magad.

Mérgelődni/haragudni annyi, mint más hülyesége miatt saját magunkon bosszútállni. Ezt itten valakitől hallottam. Amúgy, és ha ezt terjeszti? Gyerekes, nincs jobb dolga? Ennyire nincs saját élete; hogy ezzel foglalatoskodik, hogy erre tette föl a saját életét, hogy megpróbáljon másokat beégetni? Őt fogják kiröhögni max; ő szánalmas. Max visszakérdeznek neki, hogy "És?" És akkor majd leáll vele. És egyébkétn meg ne lássa rajtad, hogy föl tud ezzel téged húzni. Felejtsd el, majd ő is, meg mindenki más is megunja,és szépen elfelejti. Ha őszerinte lúzer vagy; az még nem jelenti azt, hogy ténylegesen is. Ez csak az ő véleménye , a vélemény meg olyna, mint a s::glyuk. Mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másé. Ezt is valakitől hallottam. Meg még azt is, hogyha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája:)

2019. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*Szal nem érdemel tőled több figyelmet. Talán már el is érte, amit akart; hogy róla beszélsz. Lehet, hogy erre vágyott, és akkor így ebből ő kapja tőled a figyelmet, az energiát, és ő ennyit így ebből profitál. Ne szolgáld ki őt. Hadd ne vigyorogjon már. :D
2019. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mosolyogj bele a szemébe, köszönd meg nagyon nagyon szépen a tippet és ígérd meg, hogy legközelebb csak oda mész, amit ő javasolt, milyen szuper hogy mondta!


Aztán figyeld, ahogy felfújódik a paraszt és nem tud mit kezdeni a helyzettel, hogy a saját keserűségét nem sikerült beléd átpumpálnia.

2019. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:D
2019. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő a G2A-ról veszi a játékokat, akkor meg is érdemli. Bármikor átverhetnek, vagy letilthatják a megvásárolt játékkulcsot, arról nem is beszélve hogy ha ilyen helyeken veszel játékot, a pénzből nem részesednek a játék készítői sem.
2019. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi a t*k*m köze van hozzá? Biztos ez az egyetlen sikerélmény a szánalmas kis életében. Ennél nagyobb öröme ne legyen.
2019. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 jól mondja, haverom onnan vett Sims 3 kulcsot 500 Ft ért, ment 2 napig aztán hmm a játék eltünt (mondjuk ez nem Steam en volt hanem Origin en, de a G2A a lényeg) a fiókjából és az ügyfélszolgálat se találja a kulcsot, hogy valós lenne :P
2019. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!