Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mezitláb vagytok ilyenkor?

Annne96 kérdése:

Mezitláb vagytok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Otthon vagy vendégségben.?

Vagy ha mentek valaghova?

20/N


2019. márc. 5. 11:01
 1/7 anonim válasza:
Ha ez komoly kerdes akkor otthon ha nincs hideg vendégségben nem igazan szokas maximum ha magassarkuba vagy nyaron es bemesz es leveszed a cipod
2019. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Otthon szinte sosincs, ha elmegyek mindig van.
2019. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok mezítláb, mert ahhoz nincs elég meleg. Max. nyáron otthon. Másnál nem szeretem, mert utálom, amikor valami rátapad a talpamra :S brrrrrrrrr
2019. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Otthon mindig mezítláb vagyok, vendégségben nem bírom elképzelni: bemegyek, leveszem a zoknimat???
2019. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Parkettánk van, ami szőnyeg nélkül hideg lenne, így papucsban vagyunk otthon. Vendégségben pedig úgy, ahogy a házigazda szeretné, hiszen az ő lakása, az ő szabályai. Ha azt mondja, maradjon a cipő, akkor marad, ha ad papucsot, akkor azt veszem fel, ha meg arra kér, hogy vegyem le a cipőm, akkor leveszem és maradok zokniban.
2019. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, hiába is meleg a lakás. Idegen helyen nem szoktam. Hányas lábad van kérdező? Te szeretsz, szoktál pl.: most mezítláb lenni?
2019. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon mezítláb. Ha a vendéglátóknál ez a szokás, akkor vendégségben is.
2019. márc. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!