Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet előbb megismer...

Miért nem lehet előbb megismerni egy embert, és aztán véleményt alkotni, és nem pedig első látásra lenézni?

Figyelt kérdés

24 éves egyetemista lány vagyok, szerencsére az egyetemen normális emberek vesznek körül, és egyáltalán nem bánnak velem kirekesztően, nem néznek le, és ezt az érzést “iskola/munkahelyi” közegben még sohasem tapasztaltam meg.

Egy barnabőrű cigánylány vagyok, erős cigány vonásokkal (értsd első látásra látszik, hogy cigány vagyok). Általános és középsuliban mindig csak a “cigány” voltam. Nem voltam soha koszos, sem büdös. Mégis. Volt egy srác gimiben 9. osztályában, akibe szerelmes voltam, és egy idő után el is mondtam neki, aztán ő azt mondta, hogy: “felejtős, miért foglalkoznék egy cigánnyal, dikkk moree”.- aztán többször is rámköszönve úgy a suliban, hogy “szevasz more, szoszi van dik?” És egyebek. Ekkor 2 hónapig nem jártam suliba.(Bejártam, csak mindig 2-3-4 órára, magam alatt voltam.) Nagyon depressziós lettem, nagyon megalázó volt, annyira szerelmes voltam. Ezután mondanom sem kell, hogy az osztályfőnököm még jobban rám szállt, hisz ezzel bizonyítottam a “cigány mentalitást”. Minden óráján szóban feleltem, (azelőtt csak néha hívott ki engem + még egy embert, de én mindih benne voltam) azután is minden órán feleltem, hogy utána normálisan bejártam, és az ő tantárgyain kívül mindenből 4-es voltam(kivéve angolból, az 5-ös volt). Amúgy rajtam kívül akkoriban 2 cigány volt az osztályban, az egyik megérdemelte, hogy kirugassa, a másik viszont egy normális srác volt. Kifejezetten ezek után szeretett célozgatni a származásomra. A napi felelések miatt romlott az átlagom a többi tárgyból, mivel az csak az ő tárgyára koncentráltam, hogy mindennap teljesíteni tudjak( 3 tantárgyat tanított). Végül iskolát váltottam a következő tanévben, ahol normális osztályfőnököt kaptam, (neki sem voltam a szíve csücske, de nem szivatott) viszont az angol tanárom rasszista volt, szóval valamivel jobb helyzetbe kerültem. Szerencsére az érettségin már nem tudott megszivatni senki.

Az egyetemen senkit nem érdekel, hogy cigány vagyok, miért? Hiszen a rasszista tanárok, akikkel volt lehetőségem megismerkedni, egyetemre jártak. Pedig érettségi után tetováltattam is, van egy telikaros tetoválásom, egy kézfej, és egy a combomon, sem a tetoválások, sem a származásom miatt nem bánnak velem másképp. Jelenleg 4 hónapja vagyok kapcsolatban egy sráccal, nagyon tetszett nekem, de ezt sosem mutattam ki, mivel nem gondoltam, hogy lehet esélyem. (190cm magas, szőke, kék szemű, fehér, a szülei ügyvédek.)

Miért mások itt az emberek?



2019. márc. 5. 22:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Inkább leszek libsi, mint egy utolsó szerencsétlen tirpák majom fotelnáci, mint te 42%-os.
2019. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

>> "A te logikádból kiindulva, akkor mit keresnek a Magyarországon kívül magyarok? Hiszen nem Magyarország a neve annak az országnak ahol élnek."


Szerintem húzd újra a C-t, mert nem működik már a bináris gondolkozásod. Vagy szólj a fejlesztőidnek, hogy váltsanak valami más program nyelvre, mert ez nem jön be neked. Igen rosszul optimalizált NPC vagy, egy körülbelül ötéves kisgyerek szintjén "logikázol" itt. :D


Szerinted egy európai embernek kihez van több köze, egy cigányhoz, vagy egy másik európaihoz? :D Fogós kérdés, tudom, jól gondold meg. Ennek mennie kell, mert igencsak bináris válasz adható rá. :D


>> "Te még azokat az embereket is megveted, akik idejöttek, tanultak, milliárdszor értékesebb tagjai a társadalomnak, mint te, aki semmit nem tett le az asztalra, egy nagy büdös semmirekellő senki."


Egyetlen németet, skótot, hollandot, olaszt, lengyelt, oroszt sem vetettem meg, aki ide jött tanulni vagy dolgozni, vagy akár élni. Sőt, szívesen várom őket, mert jobban kedvelem őket, mint a magadfajta átlag magyart, aki javarészt azt se tudja merre néz.


Viszont még nekik sem jár semmiféle kivételezés, semmiféle pátyolgatás, és nem, még ők sem mondhatják meg a magyaroknak Magyarországon, hogy mit hogy csináljanak, hogy nekik jó legyen. Ha nem tetszik nekik valami, ami a magyaroknak igen, akkor nyugodtan elhagyhatják az országot.


Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz. Összességében egyetlen magyar barátom van, éppen azért, mert annyira sötétek, mint te is. :D


>> "Még egyszer mondom, egy percig ne hidd el, hogy a magyarok szuperior nép!"


Nem tudom, hogy hol hallottál ilyen szép nagy szavakat, de látom bőszen hangoztatod őket. Tudod, hogy mit jelent? Mármint anélkül, hogy rákeresnél. Valami libsi cikkből szedted, mi? Ők szeretik az ilyenekkel lenyűgözni az olvasóikat, látom be is jött nálad. :D


Szóval, úgy gondolod, hogy az előzőek alapján ilyeneket hiszek a magyarokról? :D Élő példája vagy annak, hogy mennyire "inferior" nép a magyar nemzetnek legalább a 60-70%-a minden más néphez képest. Hozzád képest valóban jobban értékelek egy értelmes cigányt -- mint például ezt a lányt itt --, viszont általánosságban ez nem így van. Habár a penge logikád után erősen kérdéses számomra, hogy hány vonós lelte örömét a kedves mamában. :D


>> "Szapolyaitól kezdve egészen az oroszokig sok mindent feltudnék sorolni. "


Lyulyully. Tehát ha a magyarok között is vannak rossz emberek, akkor fogjuk be a szánkat, és ne szólaljunk fel a rossz emberek ellen, mert köztünk is vannak rossz emberek. Feltételezem ezen logika mentén, mivel a magyarok között is vannak bűnözők, ezért teljesen rendben lenne például, ha csak úgy importálnánk 5-800.000 bűnözőt, és akinek ez ellen valami kifogása van, az "csak hőbörgő civilizálatlan rasszista uráli fél-mongoloid billentyűharcos!".


Azt hiszem elérkeztünk a csúcs retardációhoz. :D


>> "Meg amúgy sem európai nem vagy, sem magyar! Csak hőbörgő civilizálatlan rasszista uráli fél-mongoloid billentyűharcos!"


Legutóbb mikor néztem egy térképet, Magyarország Európában volt, a lakosság többsége meg fehér volt. Szerintem ezt csekkold még egyszer, lehet rossz adat van a memóriádba táplálva.


Német, olasz, magyar és görög vérrel, több európai nyelvet beszélve, a Kárpát-medencét meghódítók érdekeit képviselve és védelmezve nem vagyok sem európai, sem magyar, de egy magyarul beszélő cigánylány az európai is és magyar is. :D


Ehhez nincs mit hozzáfűznöm. The absolute state of the liberal mind. Köszönöm. :D


Küldöm levélben is, hátha ezt is cenzúrázzák.

2019. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Erről beszélek! Egy igazi lúzer, akinek csak egy barátja van!:DDDDDD Sírok:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD eskü itt sírok 10 perce:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Senki nem áll szóba vele szegénykémmel, ezért veri a mellét a semmire.XDDDD Mit értél el te az életben? Kit érdekel milyen szarral megtöltött vér csörgedezik benned? :DDDD Egy utolsó, fostos selejt vagy ebben az életben, környezetedben akinek a szava semmit sem ér, senki nem figyel rá, csak idejön hergelni a népet anonymus-oldalakon.


Írjak még? A francokat. XDDDDD Nincs erre kedvem se időm, se energiám. Egy igazi vesztes, lúzer ez a logistikon nevű felhasználó! Maradjál olyan amilyen. Tudod mit? Attól, hogy te ezt gondolod a világ változik és megváltozik és meg is volt változni! Először csak magyarok országa, utána hirtelen az európaiak országa lett! Egyik mondatoddal ütöd a másikat! Aljanépezi a keletről és délről jövőket, miközben azt mondja leszrja hogy ki lett az év orvosa:DDD Aki trilliószor többet ér az átlag magyar szemében ,mint te, aki semmi értéket nem teremtett! Frusztrált kis pcsXDDDDDDDDHirtelen molnárkiki jutott eszembe, aki életében egy percet nem dolgozott, de a migránsoknak neten keresztül jól megaszonta:DDDD


Ennyi erővel miért is vagy büszke a Nobel-díjasokra, feltalálókra? Szentgyörgyin kívül mindegyik zsidó volt! Némelyik még magyarnak sem vallotta magát. Vagy Liu testvérekkel mi a helyzet? Hihetetlen! De nyugodtan írjál csak kis lúzerkém, elég is volt belőled. Egy taigetosz pozitív emberrel nem vagyok hajlandó több időt szánni. Menj vissza a barátaidhoz:DDDD Ja, hogy nincsenek:DDDD

Kisebbségi komplexusos! A való életben meg egy lehajtott fejjel cammogó senki!


Küldöm ezt logistikon nevű felhasználónak. Megrekedt a 20. század 20-30-as éveiben.

2019. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ja és ne kezd el azt írni, hogy Liu-testvérekben van magyar vér, mert a te logikádból kiindulva kizárólag fajárulás következtében jöhettek csak létreXDDDDDD


Öcsém ezekre vesztegelni egy csomó időt...

2019. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!