Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szted az az ember mennyire...

Szted az az ember mennyire unhigiénikus, aki hetente egyszer fürdik, de a péniszét sosem mossa meg, még ha fürdik sem fordít rá pár percet?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Majd fordít, miután összeszed mondjuk egy jó kis balanitiszt a higiénia hiányából adódóan.

Amúgy már a heti 1 fürdés is elég unhigiénikus...

2019. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsikét
2019. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Ez undroító!

Szerintem az emberek nyúlnak az orrukhoz, hogy befogják, mikor felszállsz egy buszra.

A farkadat meg remélem egy nő orra alá se tolod így oda, mert elájulnak. Bár a testszagod miatt szerintem beszédbe se elegyednek veled.:)

2019. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
En se furdok mindennap de ha mar furdok akkor a farkam alaposan megmosom.
2019. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Egy baratom nem hajlando dezodort hasznalni es hanyinger budos. Undorodok tole. Igy a nemfurdo extragaz.
2019. márc. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Vannak akik a 21. században is a sötét középkor szintjén vannak, ha nem megy emberek közé és nincs senkije akinek ezt el kell viselnie azaz egyedül él és otthon dolgozik akkor szimplán gusztustalan, az ő dolga, ellenkező esetben undorító, másokat magasról letojó bunkó emberről beszélünk.
2019. márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

@5

Te ép olyan undorító vagy számunkra mint mi a számotokra.

Engem végtelenül irritál minden ilyen rákkeltő szar amivel befújják/bekenik magukat az emberek

2019. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy nem rolam, hanem az egyik ismerősömről van szó. Mindig egy Brit tudósra hivatkozik, aki kitalálta hogy az embereknek nem kell fürdeniük és valami évtizedek óta nem fürdött... még sosem hallottam róla... de ez az egyik érv.
2019. márc. 7. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!