Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek rám megvetéssel...

Miért néznek rám megvetéssel a lányok?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy tűnik, hogy a közösség amiben vagyok (egyetem) nem bír engem. Nem tettem senkinek semmi rosszat, nem csináltam nyilvánosan sem semmi visszataszítót, de mégis. Ha úgy kezelnének mint egy ezer idegent, vagyis közönyösen akkor az persze nem zavarna, de látom a megvetést a legtöbb lány szemében. Fiúknál ezt nem tapasztalom, csak lányoknál. Ha lenne rá okuk akkor nem kérdezném ezt, de így nem értem. Csúnya sem vagyok, hogy amiatt nézzenek meg, hogy nézd már milyen ronda.

2019. márc. 5. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Paranoiás vagy, kivetíted rájuk a saját önértékelési problémáidat és azt látsz bele a tekintetükbe, amit akarsz.
2019. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Akármilyen nehéz elhinni,de vannak gonosz emberek,mègha nem is annak tűnnek...és bizony nagyon jól ráéreznek arra,hogy nem becsülöd magad vagy 0 az önbizalmad vagy kevésnek érzed magad.

Na ezek bizony manipulálnak...és szandekosan megvetéssel néznek rád.

Tudod én nő vagyok és néha szemezgetek pasikkal,sajnos,olyan pasikra is ránézek,akik SZÁNDÉKOSAN megvetéssel néznek rám.Esküszöm ezek messziről kiszagolják a gyenge pontomat.

De már ràjöttem erre,mivel olyat is csinalnak,mint írtam "szemezgetek",hogy először eljátszák,hogy azért figyelnek,mert tetszem...én is figyelem oket,majd hirtelen átváltanak és eljátszák hát hogy nem is tetszem!megvetéssel néznek rám!

Nagyon bántó tud lenni.

Ez röpke pár perc leforgása alatt történik.

Már ismerem a fajtájukat.

Szóval jegyezd meg!Nagyon is rá ereznek mi a gyenge pontod és SZANDEKOSAN éreztetik veled vagyis úgy néznek.


Próbálj ilyenkor elfordulni,de ha nem megy rögtön,akkor nézz le hosszasan cipőjükre az kissé,olyan,mintha Te is lenéznéd őket.De Te persze okkal!!!!!!!!!


Ne hagyd magad!

En ki vagyok az ilyenektől!

(legutóbb az aluljaroban álldogáltam,mert esett az eső,egy pasi kitartóan bámult de most nem figyeltem oda,majd mikor mégis oda néztem szinte mosolyogtam!erre ő,olyan megvetéssel nezett rám és elfordul,mintha kemikália lennék.Legszivesebben fejbe vágtam volna!Direkt forgolodik ott körülöttem,hogy odanézzek,majd ezt teszi!)


Energia vampirok is ezek.

Mivel téged megvetnek gondolom ok ezáltal "nyernek",mivel felsőbbrendűnek erezhetik magukat mindeközben.

Vagy csak egyszerűen jól esik nekik ezt tenni.

Isten ítélkezhet csak!Kik ezek?????hogy bárkire is megvetéssel nézzenek!!!!!!!

Senkik!!!!!éppen amiatt,ahogy viselkednek!


Sajnos rossz helyre kerültél,ha legtöbbjük ilyen.

Nekem szerencsém van,mert mind emellett a jó pasik megnéznek és érzem,hogy szeretet gombócként tekintetek rám,ilyenkor megnyugszom:)

Sajnos az ritkább,hogy egy lány rámosolyogjon egy pasira,hogy ezáltal nőjön az önbizalma...

2019. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja és ha lehet,mikor szembejönnek veled vagy latod őket fordulj el,fordíts hátat vagy próbálj meg nem rájuk nezni.

Neked van okod megvetni ezeket!!!!!!!!

2019. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!