Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az, ha valaki állandóan...

Igaz az, ha valaki állandóan mosolyog/jókedvű az igazából nem boldog csak így rejti el a keserűségét?

Figyelt kérdés
Tudjátok van ez a mondás, írás. Kíváncsi vagyok, mit gondoltok erről.

2019. márc. 5. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet boldog, de az is lehet hogy csak elrejti. De ha ismered az illetőt és a mosoly, nevetés mögé látsz, tudhatod, hogy valódi-e vagy csak álca.
2019. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak saját példát tudok felhozni, én tudok szívből mosolyogni, nevetni, pedig számos terhet hordozok. Nem mindig, de általában külön tudom választani az adott helyzetet a problémáimtól.
2019. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Van ilyen de nem feltetlen. Pl sok munkahelyen muszaj mosolyogni pl ugyfelkiszolgalas. Belul meg inkabb ledofnek oket.
2019. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan egyszerűen nem létezik, hogy valaki MINDIG, folyamatosan, minden körülmények között boldog, vagy éppen soha nem az.

Az a normális, ha valaki néha boldog, néha szomorú, néha dühös, néha keserű, és stb. Akinél csak egyfajta érzelem dominál állandóan, annak valamilyen pszichés betegsége van, akár bánatot, akár boldogságot érez 0-24-ben.

Én azért mosolygok mindig másokra, mert szeretek kedves és barátságos lenni az emberekkel, ennyi. Teljesen függetlenül attól, hogy éppen mit érzek vagy gondolok.

2019. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, lehet, hogy komoly gond van nála, és emiatt mosolyog már inkább.
2019. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam például percről percre képes változni a hangulat. Egyik pillanatban még ölni tudnék utána már jól érzem magam. Vagy fordítva a legjobb napom is el tudja rontani 1-1 beszólás, konfliktus.


De olyan is van, hogy a kettő együtt van jelen. Például szar a kedvem, haragszom a világra, közben meg vicces videókon nevetek őszintén. Jól is érzem magam egyrészt, másrészt a világot attól még utálom.

2019. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy az emberek nagy része valamiért a szomorúságot tartja természetes állapotnak. Aki szomorú az szomorú, aki boldog az is szomorú...mintha nem lenne boldogság, vagy átmenet.
2019. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak. ^^
2019. márc. 5. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!