Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem lettek silányab...

Csak szerintem lettek silányabbak az "élvezeti cikkek"?

Figyelt kérdés
Chio chipsek ehetetlenek lettek pár éve. Milka csoki íze is változott szerintem. A nutella sem az igazi már. Coca colanak az íze is nagyon megváltozott. Kinder termékeknek is sokkal jobb volt az íze 2000 elején. Régen ezeknek a termékeknek nagyon jó izűk volt. Alig vártuk, hogy legyen itthon ez az. Mára már egyik sem az igazi. Ezt csak én vettem észre?
2019. márc. 7. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Chio tényleg gagyi lett.
2019. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a coca-cola még hagyjad, de a többibe tényleg igazad van :(
2019. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen szrok lettek de nem is baj. Legalább könnyebben le lehet róluk szokni.
2019. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bujtatott áremelés. Nem árat emeltek, hanem ugyanannyiért adják, silányabb összetevőkből.
2019. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Miss Endzsi ***** válasza:
78%
"Legalább könnyebben le lehet szokni róluk". Aki meg csak pár csomaggal enne meg egy évben, az is szívjon vele, ez így elég nagy hülyeség. A chips adó miatt, ugyanolyan minőségben gyártva kétszer ennyibe kerülne, ezért le kellett faragni a szintből, még a gyártó járt jól..
2019. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Aki csak pár csomaggal szeretne az vegyen külföldit. Mi Németországból hozatjuk inkább ha kell. Így megéri.
2019. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

"Legalább könnyebben le lehet szokni róluk"


Évek óta ezért nem eszem kekszet, chipset, üdítőket, csokikat mert semmi élvezeti fakturok nincsen. Régen sokat ettem, akkor egész nap csak arra vártam hogy ehessek győri édes vanilia karikát.

2019. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Miss Endzsi ***** válasza:
29%
Az a te lelki problémád, ha minőségi romlás hatására vagy csak képes letenni a függőségről.
2019. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom ez nem csak az élvezeti cikkekre igaz.

De én is nemrég vettem észre, hogy a chips, amit szoktunk venni ízetlen lett és szinte üvegesre sütött.

2019. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg rosszabbak. Én már nem ehetem ilyesmit más okok miatt, de amíg ettem érezhető volt a romlás. Ez a gyümölcsjoghurtok egy részére is igaz.


Több oka lehet, egyrészt az emberek árérzékenysége, másrészt van olyan eladási stratégia, hogy megkedveltetnek veled egy terméket, amikor márkahű lettél, akkor elkezdik fokozatosan rontani a hozzávalók minőségét. Ugyanannyit fizetsz, de olcsóbb alapanyagú termékért.

2019. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!