Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a cikibb, ha már így...

Melyik a cikibb, ha már így jártam?

Figyelt kérdés
Szénsavas meggy üdítőben több volt a szénsav, és pöttyös lett a pulóverem, ahogy kinyitottam az üveget. Lesz még órám délután levelezőn ha maradok pulcsiban az piszkos, látszanak a pöttyök, ha leveszem akkor még egy szál felsőben megfagyok. Akkor fel kell vennem az ilyen file:///storage/emulated/0/Download/156012244.jpg kabátot a teremben. 23/l
2019. márc. 9. 12:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ilyen file:///storage/emulated/0/Download/156012244.jpg a kabát.
2019. márc. 9. 12:24
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Az a ciki hogy :

1. ezt itt megkérdezed

2. inkább megfagysz csak ket pöttyöt ne lássanak azok akik azt se tudjak ki vagy es egy honapban 1-2x látnak


Szerintem fagyj meg mert annyira ciki néhány folt a pulcsidon 😂

2019. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonymousreview60 ***** válasza:
76%

Én is inkább a fizikai komfortérzetemet - ami segít odafigyelni - és az egészségemet (megfázás) tenném inkább kockára, mint az imidzsmet. Ja, ... Nem.

nagyon tip-top jányka lehetsz, ha ez ennyire sarkalatos kérdés. Fotó esetleg a pöttyös felsőben?

2019. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Miss Endzsi ***** válasza:
De ez miért olyan ciki dolog?
2019. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lazulj el és ne érdekeljen hogy "más mit szól" "mit szólhat", "mit gondolhat"... Ha épp nem foltos a ruhád, akkor is gondolhat, szólhat bárki bármit.

Rosszul linkelted be a képet, mert helyi tárhelyre mutat, a telefonodon.

2019. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ugyan ki a fenét érdekel abban a teremben, hogy pöttyös lett a pulcsid???

Senki nem fogja észrevenni.

2019. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha mindenképp linkelni szeretnéd a kabátot, akkor írd elé a http//:-t. Sokszor nem kell, de hogy rá lehessen kattintani, és régebbi az oldal, akkor így lehet csak linkelni. Jártam már itt én is így.

Kérdésedre a válasz: Ha rákérdeznek esetleg, mondd azt, hogy történt egy kis baleset, de már nem volt alkalmad másik pulcsit felvenned. Szerintem ne csinálj belőle gondot. Ha a csoporttársaid ismernek, akkor úgy is tudják, hogy nem koszos, nem igénytelen vagy, nem foglalkoznak vele. Nem tudom, mennyire fűtenek a teremben, de kint sincs hideg, egy szál felsőben sem fogsz megfagyni. Max. ha tényleg érzed, hogy fázol, magadra teríted a pulcsid azzal a felével, ahol nincsenek pöttyök, azaz hátával kifelé. :)

2019. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem foglalkoznál mások vélt vagy valós véleményével, akkor ez nem okozna problémát.

A képet fel kellene tölteni valahova, hiába írnád elé a " http://" részt, a telefonodon belüli helyre mutat a hivatkozás, így web-en nem elérhető.

2019. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.! Én is úgy gondoltam, hogy ha nem saját fotó, hanem egy honlapé. Tudom, hogy fel kell tölteni először, de gondolom a kérdező nem a sajátját fotózta le, bár ahogy elnézem, most, hogy így írod és nézem a linket, ezt letöltötte valahonnan. De ezen nem veszünk össze remélem.:)

Kérdező! Linkeld az eredeti oldalt, ha már annyira szeretnéd, hogy lássuk is, milyen kabátról van szó.:) Aminek semmi értelme, mert már írtam, fordítsd meg a meggyüdítős pulcsid és terítsd a hátadra, ha fázol.

2019. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
[link] most talán már látszik. Kis krém szappannal halványultak a foltok, most már visszaveszem a pulcsit. 😄
2019. márc. 9. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!