Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a cikibb? Hamis nagy...

Mi a cikibb? Hamis nagy márkás ruhák vagy olcsó ruhák?

Figyelt kérdés

Melyiket tartod személy szerint cikinek?


-Ha valaki hamis Gucci, LV, Dior, ruhákban cipőben, táskával, napszemüvegben járkál


-Vagy ha valaki hétköznapi, olcsóbb boltokból (H&M, New Yorker, Pimkie, Reserved) öltözik?


Miért?


2017. szept. 26. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A hamisat. Mondjuk én eleve nem vagyok oda a márkákért, de a hamis az szerintem nagyon gáz. Mindenből, nem csak ruhákból.
2017. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem érdekel, az zavarna ha tróger mód nézne ki

én olcsóbbakat veszek, amikor van pénzem márkásabbakra akár, de annyira nem érdekel, megfelel nekem ez is

cipőben volt csak amiből vettem sima fekete airmaxet, de nem a márka miatt hanem mert erősen lépek és sokat csillapít, ha nem menne szét félév alatt minden cipőm az út miatt ahol járok, akkor 67-ért vettem volna telitalpasat, de nem vagyok márka b**i

2017. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az hogy ezt megkèrdezted 10.000.000 Magyar elött.
2017. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A hamis. Mert olyannak akar valaki látszani, ami nem igaz.

Az átlagos márkákat egyáltalán nem tartom cikinek. Sőt, a márkátlan ruhákat sem.

2017. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A hamis gázabb szerintem, egy H&M-ből vagy egy New Yorker-ből is fel lehet öltözni kultúráltan. Ha egyszerűen nincs pénz Gucci-ra vagy Loui Vuitton-ra az nem szégyen, nem ez teszi az embert. Meg úgy láttam általában, hogy aki felvesz egy tök mindegy milyen márkájú hamis high-end ruhát annak nincs ízlése, öltözködni se tud csak virítson rajta valami.
2017. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán mindegy, hogy mi van ráirva/vasalva. Tiszta legyen, ne legyen "szakadt".
2017. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1. Leg"cikibb" az ha valaki a ruha alapján ítél meg bárkit. Ismerek baromi pénzes embereket akik teljesen átlagos kinézetűek, fel sem tűnik ha az utcán vannak. Meg ismerek olyanokat akik gyárban melózó igazi prolik, de kívülről azt próbálják mutatni hogy ők mennyire gazdagok.


2. Ha már "cikiség" akkor sokkal bénább a hamisítvány. Az olcsóval legalább felvállalod hogy erre telik, ezt veszem. A hamissal többnek akarod magad mutatni mint ami vagy.


3. Számomra az olcsóság nem a H&M és New Yorker. Én például simán bemegyek egy turiba és vásárolok ott kilóra pólót, nadrágot.

2017. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A hamisitvany ezerszer cikibb. Meg kerdezed, hogy miert? Mert sznob az illeto, tobbnek akarja mutatni magat, mint ami. Szanalmas dolog.
2017. szept. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A hamisítvány szerintem is ciki.

Egyèbkènt meg nem a ruha márkája a mèrvadó, hanem hogy van e stílusod. Valaki teleaggatja magát minden fèle márkás ruhâkkal ès mègis taszító. Èn pl a turikat is imádom ès rendszeresen kèrdezik, hogy hol vettem ezt vagy azt a jó ruhát. :)

2017. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2017. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!