Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt rajtam kívül, aki...

Van itt rajtam kívül, aki elhanyagolja magát, kívül-belül, tisztálkodást is? Ti miért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 18:29
 1/8 A kérdező kommentje:

Kívül: ritkán fürdik, ódivatú, elnyűtt ruhákat hord, de akár azt is ideértem, hogy fizikai egészségügyi problémáival nem fordul orvoshoz (pl. hormonproblémák, nőgyógyászati, bőrgyógyászati, akármilyen betegségek)

Belül: tanulhatna, de nem teszi, nem változtat a rossz tulajdonságain, adott esetben drog- vagy alkoholfüggő, és nem változtat ezen, nem áll ki magáért, homokba dugja a fejét, stb.

2019. márc. 9. 18:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én. Depresszió miatt.
2019. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Bár külsőre, meg ha épp jobb a hangulatom, senki nem mondaná meg rólam hogy már rég lemondtam magamról és szisztematikusan gyilkolom magam meg az élet kedvem. Már nem akarok meggyógyulni. El akarok sorvadni. De a személyi higiéniát nem hanyagolom, az nem megy. Viszont orvos.. cöh. Hadd fájjon azért van. (pedig volna mivel elmennem...pl nőgyógyásznál 30 év alatt egyszer se voltam, de nemi életet se élek, szóval kit zavar. Majd egyszer csak elvisz valami kór, ha már öngyilkossághoz gyáva vagyok.
2019. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok, de nem szelsosegesen. Szeretem halogatni a dolgokat az onsajnalas kozben
2019. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En ugyanez vagyok.

Azonkivul hogy furdok hajat mosok mindennap, de nem száritom meg.

Szakadt elnyutt ruhakba jarok amit mindig mosok

2019. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Kétszer voltam depis,de soha nem süllyedtem le ennyire. Aki emiatt igénytelenné válik,az ha nem ezért,akko rpl gyerekszülés után tenné meg.
2019. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én, ritkán fürdök kb hetente egyszer. Ruhát az elmúlt évtizedben csak egyszer vettem, régi cuccokba járok tehát, nagyon pattanásos hátam nem foglalkozom vele nem megyek orvoshoz, tanulni nem akarok, inkább dolgozok jó ideje. Az egyetlen pozitiv hogy vagy 2 éve lefogytam és tartom a súlyt azóta. Nem tudom mi lehet az oka ezeknek talán depresszió.
2019. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is,de én csak azért mert nincs zuhanyunk se bojler igy nem tudunk minden áldott este vizet melegiteni és megfürdödnk

Egyébként fürödnék

2020. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!