Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mikortól van szó...

Szerintetek mikortól van szó arról hogy valaki elhanyagolja a legjobb barátnőjét a barátja miatt?

Figyelt kérdés
szituációkra gondolok
2016. jan. 24. 13:20
 1/1 anonim válasza:

Amikor mondjuk konkrét programot mondasz le, amit már elterveztetek a barátnőddel, de a barátod valami mást akar, te meg szimplán elő állsz valami szöveggel, hogy ez most még sem jó. Egyre kevesebb időt töltesz vele, mert a barátodat helyezed előtérbe. Ezekkel a dolgokkal, nagyon könnyen elveszítheted a barátnődet, mert akkor inkább hív más valakit, aki el is megy vele ide-oda, nem pl. téged aki nem ér rá vagy lemondja. Ha a legszerelmesebb is vagy és csak a pasi körül forog a világ, akkor is kell időt szánnod a barátnődre, mert ő az aki midig ott lesz veled. Sajnos tapasztalatból mondom, mert ez velem is megtörtént, hogy pasi miatt veszítettem el a legjobb barátnőmet.. azóta persze a pasival szakítottam, de a barátnőmet nem kaptam vissza!

Szerintem ez az elhanyagolás ott kezdődik, hogy a barátnőddel egyre kevesebbet találkozol, nem jársz vele szórakozni sem (mondjuk nem tetszik a pasinak és amiatt lemondod) stb.

20/L

2016. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!