Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez lehet kezdeni így az...

Mihez lehet kezdeni így az életemmel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal. Fiú vagyok, utolsó évemet taposom a fősulin. Utána, hogy mi lesz fogalmam sincs. Nyelv szakon vagyok, tehát nem értek semmihez különösebben. Azért mentem erre mert nem volt más ötletem 18 évesen és beszéltem 2 nyelvet a magyaron kívül.

Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz valamit is találni, esküszöm már nincs sok kedvem élni sem szinte.



2019. márc. 9. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az egyetlen aki tanácstalan :D

De sajnos vagy épp szerencsére neked kell egyedül kitalálni mit akarsz az élettől.


Próbáld meg ne ennyire sötéten látni a dolgokat, előtted az élet, olyan sose volt még hogy sehogy se lett.

2019. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer két nyelvet beszélsz a magyaron kívűl, elmehetnél tolmácsnak, vagy külföldön szerencsét próbálhatnál.

Próbálj ki többféle melót, valamelyik csak tán tetszik.

2019. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Azzal a két idegen nyelvvel kényelmesen és jól meg lehet élni.
2019. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így elég nehéz kitalálni hogy te mihez kezdj és nem értem miért várod hogy ismeretlen emberek adjanak választ erre a kérdésre. Tökjó neked már most is és egy rakat lehetőséggel többel rendelkezel mint egy átlagos fiatal. Érdeklődj (tudom most is azt teszed de ne itt) biztos vannak emberek akik nyelvészként dolgoztak/dolgoznak és sokra vitték. A helyedben az ő életükre volnék kíváncsi mit hogyan csináltak hogy kezdtek karrierbe meg ilyenek. Sok sok sikert neked!
2019. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, ennyi az egész. Tolmács meg fordító, ilyesmit javasol mindenki. Ez viszont telített piac, és vannak nálam okosabb, nagyobb tudással rendelkezők, csak úgy be sem lehet kerülni ilyen helyekre, ha értitek.

Olyan nagy ez a világ, sem mégsem tudok kitalálni semmit, külföldre menni meg megint csak... Ott sem kolbászból van a kerítés, irtózom attól, hogy mosogassak egy kínaiba.

Próbálom az életet most már kalandnak felfogni ha elkezdődött meg csupa lehetőségnek, de nem megy. Mindig a rossz lebeg a szemem előtt.

2019. márc. 9. 22:45
 6/16 A kérdező kommentje:
Volt egy időben egy álmom, de le kellett tennem róla hamar. Azóta tényleg nem tudom.
2019. márc. 9. 22:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

hmmm... hasonló nálam, de ennyiből nem tudunk pályamódosítási tanácsadást tartani. kedzj el menni a világban fel-alá, és előbb utóbb belefutsz amit csinálni akarsz. csak ne add fel és ne görcsölj rá. (én legalábbis így csináltam: nulla életkedvvel és tervekkel felszerelkezve elrángattak egy kiállításra, ahol megláttam a tárlatvezetőt, és jött az isteni szikra, hogy ez kell nekem. majd neked is jön.)

hajrá

2019. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hmm pedig nagyon sok nagy cég van ahol az a legfontosabb, hogy idegennyelvet beszélj, a konkrét melóra meg betanítanak ők. Az egyik ismerősöm az IT-nál dolgozik, hasonló a szitu és jól keres. Az meg, hogy nem értesz semmihez...nem tudod megszerelni a villanyt, mert nem vagy villanyszerelő, nem tudsz betont keverni, mert nem vagy kőműves. Ezeket nem is kell tudnod, nem ezeket tanultad. Mindenképp azt a tudást kell kamatoztatni, amivel rendelkezel.
2019. márc. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Válasz valami utazós melót, például hajón takarítasz, felszolgász stb..

Pénzt keresel, utazol, ingyen van :-)

Utazás után rá jössz mit is akarsz igazán, hajrá :-)

2019. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, bármi is volt az álmod, porold le nagyon gyorsan és kezd el megvalósítani!


Azt hiszem, úgymond, hogy az tartana téged egyedül életben...

Az akadályokkal ne törődj, majd egyesével legyőzöd őket.

2019. márc. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!