Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyakori egyeseknél a...

Miért gyakori egyeseknél a kegyetlenség? Hogyan fajul el valaki odáig, hogy a saját embertársát megfossza az élettől?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha olyan gyakori lenne, szerintem nem büntetnék az emberölést...Vagy te valami gettóban élsz?
2019. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pupusz ***** válasza:
100%
A hatalom érzése miatt, hogy hatalmában áll kioltani valakinek az életét. Mint elfújni egy gyertyát. Vannak nem gyilkosságban megnyilvánuló hatalommal való visszaélési formák is, mint a bántalmazás, nemi erőszak, lelki, pszichés terror stb. A beteg psziché uralkodása a testen, amelynek mások fájdalma okoz örömérzetet.
2019. márc. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugy hogy nem fogja fel mit csinal.

Nem érzi a sulyát.

Kb ahhoz hasionlithato mint amikor lecsapunk egy szunyogot. Nem fog a lelkiismeret furdalni. Màsok ezt emberrel érzik.

Nemrég is volt egy srác aki agyonvert egy este két hajléktalan. Brutálisan. Nem egy két ütes volt. Utána hazament kaja tv alvás.

Fel se fogta mit tett.

Szerintem az ilyet már gyerekként verték meg allatokat kinoztak vele stb fogalma nincs arrol hogy nem kéne csak hogy a torveny tiltja vmiert.

Amiert nem fogja fel mit tett igy sulyosbitották is a büntetését mert igy tul veszelyes a tarsadalomra.

Kb 10 évet kapott.

Sztem a börtöntől sem intelligensebb. Nem fog változni. Bent is agyon fog verni párat. Vagy őt verik agyon.

Ennyi volt az élete. Normalis ember nen lesz már belole sztem. Valamit jol elcsesztek a szülei. Ha egyáltalan voltak.

2019. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

*15 éves a srác Tatabánya

Abszolut nincs képben hogy nem kéne agyonverni másokat

2019. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az arab gyerekkatonák is kb hasonlok lehetnek amugy. Akiket bántalmaznak, vagy vegig nézetik gyerekként velük masok kinzasat, halálát azok ugy nőnek fel, hogy ez a norma.
2019. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyenek azok bolondok, nem épelméjüek. Sajnos a bolondok hàzàt is bezàrtàk ebben az orszàgban az összeset. És szabadjàra engedtek még több bolondot.
2019. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!