Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felszínes vagyok, ha néha így...

Felszínes vagyok, ha néha így érzek?

Figyelt kérdés

Nem nélkülözünk, de eleresztve sem vagyunk anyagilag.

Az élelmiszerboltban nézni kell az árakat, vadászom az akciókat, és megesik, hogy valamiről (pl csokoládé, gyümölcslé) le kell mondani. Szerencsére tudok főzni, így egészen olcsón is ki tudom hozni az ebédet, ha muszáj.

Viszont ruhákat csakis használtan tudok venni, max 3000Ft-ot tudok kiadni egy darabért, de ez már tényleg a plafon. Legutóbb egy nyáriruhát vettem, őszig pedig már nem fogok semmit.

Néha nekem is eszembe jut, hogy milyen jó lenne néha ruhaboltba menni, és venni ezt-azt, vagy a drogériában megvenni mindent, ami megtetszik, ahogy más lányok.

Vagy évi egyszer besétálni a parfümériába, és venni valami jó minőségű parfümöt...


Nem vagyok már tini, szóval nem valószínű, hogy a mostaninál jobban fogunk állni anyagilag, maximum rosszabbul (sajnos ez még elég esélyes is).


2019. márc. 10. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy felszínes, ez teljesen normális.
2019. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem vagy felszines ez miatt.

...de ne csak álmodoz! Menj és vedd meg! Tegyél érte!

2019. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pont arról van szó, hogy nem tudom megvenni, mert nincs keret.


Azért gondoltam, hogy az vagyok, mert vannak fontosabb dolgok is az életben (sőt, ennél csak fontosabb dolgok vannak), és igazából nincs a ruhámra írva, honnan van (még ha rá is lenne se érdekelne senkit), tehát mindegy kéne legyen. És nem értem, miért nem az :(

2019. márc. 10. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Nincs keret... Csinálj rá!
2019. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha ilyen könnyen menne, senkinek sem lennének anyagi gondjai.

Azért nincs, mert nincs rá mód, hogy csináljak. És valószínűtlen, hogy ez valaha változna.

2019. márc. 10. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Igazad van, ez sokkal könnyebb
2019. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az a nélkülözés kategória, erősen átlag alatti életszínvonal
2019. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kár volt lepontozni a 2,4,6 választ csak azért, mert nem a te véleményedet osztja. Neki van igaza. Iratkozz be egy OKJ-ra, szerezz egy jobb szakmát és kész. Nyilván ettől nem leszel milliomos, de ésszel költekezve nem kell nélkülözni.
2019. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom ezt felszínességnek. Tudod, hogy nem teheted meg, de eszedbe jut, hogy mi lenne ha... Szerintem ez teljesen normális hozzáállás.
2019. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!