Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatal nők miért telefonozna...

A fiatal nők miért telefonoznak állandóan?

Figyelt kérdés
Buszon is folyton azt látom, hogy egyfolytában a telefonjukat piszkálják. Egyáltalán azt se értem, hogy egy fiatal lánynak mik azok a fontos információk, amiket mindig meg kell osztaniuk másokkal? Facebookoznak, pasiznak ilyenkor vagy mégis mit csinálnak rajta állandóan? Szerintem amúgy marhára idegesítő.

2019. márc. 10. 13:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%

*arra gondolok, hogy először amikor megy,meg az első pár alkalommal izgalmas a buszról nézelődni, de egy idő után már túl sokat látta, és monotonná, egyhangúvá válik

Meg amúgy lehet, hogy még híreket is olvas,v agy nemtom.

2019. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%

Én a magam részéről arra használom hogy távol tartsam a többi embert. A fülhallgatót sokan "nem veszik figyelembe" ha olvasol is vagy telefonozol kevésbé szólnak hozzád. És nem csak pasik öregek vagy bárki más aki veszettül kommunikatív hangulatban van.

Lehet másokat nem nyaggatnak de hozzám már több öreg jött oda azzal hogy javítsam meg a telefonját vagy mi merre van sőt olyan is volt aki azért nyaggatott hogy szagoljam meg milyen illatos a virág ami a buszmegállóban nő. És akkor még ott vannak a csövik a bolondok meg az ismerkedni vágyó srácok.

Ha bele vagy bújva valamibe nagyobb illetlenségnek érzik hogy piszkáljanak.

2019. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%

Én inkább nézek egy számomra érdekes rövid kis videót youtube-on, mint a reggeli forgalomban ítélkezők savanyú arcát lássam. Nem szeretek emberek között lenni, nem érzem jól magam tömegközlekedésen, és mint a liftben betömörülve is inkább a lábad nézed, a buszon/metrón is inkább a telefonomba bújok, megpróbálva megmenteni azt a minimális kis intim szférát, amim még van. Nem tinderezek, sose tindereztem, vagy beszélgetek valakivel messengeren, vagy esetleg híreket, 9gaget olvasgatok, netalán megnézek egy rövid videót, ami érdekel. Nem osztok meg magamról különösebben semmit a szociális médiában, és nem is interneten ismerkedek, ha éppen ismerkedek.


Attól még, hogy téged idegesít, hogy nem tudod felhasználni a modern technológia nyújtotta lehetőségeket, attól még ez nem lesz egy összességében rossz dolog.

2019. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
97%
Én a kötelező szakirodalmat olvasom az aznapi előadásra.
2019. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

"Attól még, hogy téged idegesít, hogy nem tudod felhasználni a modern technológia nyújtotta lehetőségeket, attól még ez nem lesz egy összességében rossz dolog."


Úgy gondolom én is megfelelően tudom használni és használom is, csak egy egészséges határon belül.;)

2019. márc. 10. 14:15
 16/30 anonim ***** válasza:
98%
De idegenek viselkedése miért idegesít? Tudod, milyen baromi betegen hangzik, hogy téged idegesít, hogy egy idegen úristen, tinderezik, és nem téged bámul? Vegyél már vissza az egódból.
2019. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
#17 Szerintem mindenkit idegesít ez nem csak engem. Legfeljebb azokat nem akik ugyanúgy azt csinálják egyfolytában mint ti, mert titeket semmi más nem érdekel csak, hogy nyomkodhassátok a telótokat. Totál közönyösek vagytok minden iránt. De ha szerinted ez a normális, akkor lehet nem velem van a baj.
2019. márc. 10. 14:33
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
18- de mi iránt kéne nem közönyösnek lenni a buszon? A munkámban, baráti körömben, párkapcsolataimban nem vagyok közönyös, attól még, mert a félórás tömegközlekedésen a telefonom nyomkodom. Sőt, egyébként még a tömegközlekedésen sem vagyok teljesen közönyös, mert pl ha észreveszek egy kismamát vagy idős embert, akkor átadom a helyem, ha éppen ültem, szerintem a buszon ennél több amúgy sem várható el idegenektől. Ez szerintem még nem beteges szint, nem jelenti azt, hogy csak ez érdekelne, és az csak és kizárólag a te szegénységi bizonyítványod, hogy egy ilyen határozottan rideg, embertelen szituációban (mint pl tömegközlekedés) mutatott viselkedés alapján generalizálsz.
2019. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
26%

"Amiért te, és más fiatal férfiak. ;)"


Akkor javaslom eredj be egy Plázába. Kik nyomogatják többet az almás telefonjukat, a pasik vagy a nők?


Költői kérdés...

2019. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 The pale emperor ***** válasza:
86%
Hearthstoneozni szoktam, zenét hallgatni és ha valaki ír, megválaszolom. Fiatal nőként akkor már hozzá sem érhetek a telefonomhoz út közben vagy wtf?
2019. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!