Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatal nők miért telefonozna...

A fiatal nők miért telefonoznak állandóan?

Figyelt kérdés
Buszon is folyton azt látom, hogy egyfolytában a telefonjukat piszkálják. Egyáltalán azt se értem, hogy egy fiatal lánynak mik azok a fontos információk, amiket mindig meg kell osztaniuk másokkal? Facebookoznak, pasiznak ilyenkor vagy mégis mit csinálnak rajta állandóan? Szerintem amúgy marhára idegesítő.

2019. márc. 10. 13:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#21, mi az a Hearthstone?
2019. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
En nyelvet is szoktam tanulni. Ne vesszen kárba az utazással töltött idő.
2019. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
97%

Neked mi közöd hozzá hogy ki mit csinál a telefonján ?

Egyébként én pl a sulis dolgokat intézem FB-n.

2019. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
96%

Miért zavar?????


Én regényt nem olvasok, pláne nem papíralapon, ellenben az engem érdeklő témakörökben rengeteg fórumot és cikket olvasok.

Facebook-on meg természetfotókat, régi budapesti képeket nézek és olyan csoportok tagja vagyok, amik az érdeklődési köreimmel kapcsolatosak.


Sokszor csak zenét hallgatok és kinézek az ablakon elgondolkozva, de sokaknak ez is gond, legalábbis több helyen olvastam már ilyet.


Néha 5 perc Angol magazint olvasok, mert ezáltal rá tudom venni magam az angolozásra. Ez papíralapú, remélem ez már nem gond. :D



26/N

2019. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
97%
Akit idegesít, hogy idegenek mivel kötik le magukat békésen a buszon, az akkor is beteg.
2019. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
32%

Én egyre ritkább madár vagyok, mert nem okostelefonozok / az egyelőre nincs, csak "butatelefonom" van / hanem könyvet olvasok.:-)

Sokat utazom a melóhelyemre, 1 óra befele menet, 1 óra hazafelé, és ezzel valamilyen szinten elzárom magam a külvilágtól, vagyis a tömegnyomortól, a sok vadidegen embertől, és egyben az agyam is máshol jár. Nem szeretek amúgy sem magam elé bambulni a tömegközlekedési eszközökön, max. néha kinézni a busz ablakán.

Néha elég bosszantó tud lenni, mikor egyesek annyira el vannak merülve a telefonon való babrálással, hogy nem lehet normálisan közlekedni tőlük: beállnak az útba, kerülgetni kell őket, vagy jó hangosan lökik a dumát, hogy a fél jármű hallja...

2019. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

A telefonomon van zene, könyvek, e-mail fiók, messenger. Az utazással töltött idő meg üresjárat. Így vagy olvasok, vagy levelet írok, beszélek valakivel messengeren, vagy épp rendelek valamit. Esetleg jegyzetelek, ha új ötletem támad. Vagy épp dolgozom. Pláne ha céges ügyben megyek valahová.

Nincs Tinder, sem Facebook.

Miért? Szerinted mit kellene csinálnunk a buszon abban a 20-40 percben? Bambuljunk magunk elé, vagy fecsegjünk számunkra teljesen ismeretlenekkel az időjárásról, vagy a politikáról?

2019. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
79%
Önvédelemként használják. Gondolkozz el rajta, és rájössz...
2019. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem mindenkit idegesít ez nem csak engem."


Ne általánosíts!

Ki az a "mindenki"?

Engem pl. egyáltalán nem zavar, pedig nem vagyok ifjú lányka.

Minden kornak megvan a maga divatja, a szülőké és a magyszülőké is megvolt, az meg a még régebbi nemzedéket idegesítette.

Miért? Mert új volt. Mert ők mást csináltak abban a korban.

De tulajdonképpen nincs új a nap alatt, csak a körülmények változnak, és a dolgok fejlődnek.

Képtelen vagyok felfogni, miért idegesít valakit egy olyan dolog, amit vadidegen emberek csinálnak, és neki nem árt.

Jobban szeretem a telefont nyomkodó csitriket, mint a drogosan vagy piásan tántorgó üres tekintetű embereket.

2019. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Téged mit érdekel hogy más mit csinál? Foglalkozz a magad dolgával!


Ha azt élvezik hogy mindenki őket lesi meg , akkor hagy tegyék azt!

Egy dolgot mindenki elfelejt: hogy a szépség egyszer elműlik

2019. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!