Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a boltosok elvarjak h ne...

Ha a boltosok elvarjak h ne ugy kérjünk tőlúk h “lesz egy xy” akkor miert van az h 10bol 9 elado ugy keri a termék árát h 1500 LESZ?

Figyelt kérdés

Nem lesz,mert itthagyom az arut a csába..ez nagyon zavar

A tiszteletnek nem ketoldalunak kene lennie?


2019. márc. 10. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogos!
2019. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
68%

LOL,ezt komlyan elvárják?

Akkor pl szegény buszvezetők,akikhez hozzá sem szólnak csak felmutatják a bérletet,mit szóljanak?

2019. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
általánosító eladóknak, akik általánosságban így kérik az összeget is, akkor teljesen jogos...
2019. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Én igazából nem értem mi bajuk van egyes boltosoknak.Bemegyek,köszönök,tehát megadom az alap tiszteletet.Sem ő,sem én nem jópofizni vagyunk ott.Ő ebből él.Nem ettől lesz valaki bunkó,hogy azt mondja "lesz" akkor sem,ha a boltos személyes sértésnek veszi,csak mert tele a töke az emberekkel úgy cakkumpakk.
2019. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki úgy kér valamit mástól, hogy "lesz", az igen bunkó.


Egy normális ember udvariasan kér, és ha más erre nem képes, attól még ö maga nem lesz ugyanolyan primitív.

2019. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Errefelé nemhogy a "lesz"-et sem képesek hozzátenni, de még köszönni sem tudnak.

Persze ez még nem jelenti azt, hogy nekem is bunkóvá kellene válnom. Az ő dolguk, hogy ekkora tirpákok, én attól még normálisan viselkedek velük.

2019. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Válogatva szoktam használni a kérekszépent a szeretnéket és a leszt is. Mindemellett kedves vagyok és türelmes, ha valamit elrontanak, mosolyogva megnyugtatom őket, hogy semmi gond, viccelődni is szoktam néha, ha vevők rá, vagy ha az előttem lévő vevő láthatóan kikészítette szegény eladót, akkor adok neki rá lehetőséget, hogy kiadja magából. (pl megjegyzést teszek az alakra vagy bármi) Érdekes, velem soha semelyik eladó nem szokott morogni ha pl a leszt használom. Sose tapasztaltam még. Sőt, a legtöbb helyen kedvelnek. Nem egyetlen szó, hanem összességében a viselkedés határozza meg, hogy egy ember bunkó e.
2019. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem igazán a kérdésre válaszoltok

Engem ez a kettos merce zavar h én köszönök és mindent szépen kérek és cserebe a “lesz” meg a visszajaro gyakorlatilag odadobása a tálcára

De kb nincs olyan kereskedelmi fórum/video ahol ne mindig a vasarlo lenne bunkonak beaalitva

Lasd pl facebookon a shop secret

De a bunko eladokrol bezzeg szo nem esik akik meg ramfigyelni sem hajlandok mert vagy telefonalnak vagy epp massal pofaznak

2019. márc. 10. 17:52
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

Na hát épp ez az. Bunkó eladót ritkán látok. Bunkó vásárlót egy eladó napjában minimum 10et lát. Nincs kettős mérce. A vásárlók többségében tényleg gázak. Dolgoztam pénztárosként. Szerencsére kirúgtak. De három hónap alatt kétszer volt olyan, hogy a vevők miatt szégyen szemre (pedig nagyon igyekszem mindig, hogy el tudjam fojtani) sírtam és ki kellett mennem az öltözőbe, mert nem tudtam tovább a munkára koncentrálni.

Ezért vagyok mindig kedves és megértő az előadókkal és láss csodát, viszonozzák.

Gyanítom hogy te észre se veszed magadon, hogy te mikor vagy bunkó.

2019. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9# soha nem vagyok bunko az eladókkal

Nem is tudom mire a feltételezés

2019. márc. 10. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!