Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A borderline-os nőket a...

A borderline-os nőket a férfiak hisztisnek hívják, lenézik, hülyéknek nézik?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha nem tudják az illetőről, hogy ez a baja, vagy esetleg ha nem is tudják, hogy létezik ilyen betegség.
2019. márc. 11. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Eléggé mindegy minek nevezzük ugyanazt a dolgot.
2019. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Borderline nővel éltem rövid, de viharos kapcsolatban. Nem néztem le, de valóban "hülye" és "hisztis" volt, mert a személyiségzavara tette azzá.
2019. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet ezt a dolgot a helyén kezelni és akkor nem lesz hisztis. Aki nem beteg és úgy hisztizik, azzal nem lehet mit kezdeni, mert ő alapból ilyen, őket jobb messzire elkerülni.
2019. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de az egyik nem zárja ki a másikat

Ismerek bordeline személyeket és rengetszer hisztiznek vagy viselkednek hülyén

Értem én hogy beteg de ember legyen a talpán aki egy bordelinnal együtt tud élni

2019. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tök mindegy, hogy éppen milyen divatos névre kereszteli át a hisztijét egy nő!
2019. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

#5:


A Borderline egy súlyos betegség. A genetikai tényezők is szerepet játszanak benne, de általában gyerekkori traumák miatt alakul ki, és az ilyen gyerekek rossz konfliktuskezelési mintákat sajátítottak el a szüleiktől.

A Borderline nem csak úgy csettintésre kialakul, hanem már kamaszkorban (esetenként gyerekkorban is) felfedezhetők a tünetei, amik kisgyermekkori kötődési zavarokra vezethetők vissza.

Ez nem egy átmeneti állapot, hanem személyiségzavar: az ilyen embereknek máshogy fejlődött az agya, a fenti okok miatt. Éppen ezért, elvárni tőlük, hogy 0-24-ben kiegyensúlyozottak legyenek, olyan, mintha elvárnád egy törött gerincű embertől, hogy fussa le a maratont. Egyszerű hisztinek elkönyvelni ezt a betegséget magas fokú tájékozatlanságra utal.

Mellesleg megemlíteném, hogy József Attila is borderline-os volt. Szerinted ő is csak hisztiből írta azt a rengeteg gyönyörű verset?

2019. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!

Éppen József Attilát emlegeted?? Mellé lőttél.

Az öngyilkosság pont egy -beteljesedett- hiszti.

(Még, ha neked ez nem is tetszik.)

2019. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

És az is hisztinek számított, amikor kisgyerekként (kb. 8 éves volt, azt hiszem) megpróbálta megölni magát? Elég érdekes a hisztiről alkotott képed. Egy átlagember számára a hiszti azt jelenti, amikor egy gyerek a földhöz vágja magát a pénztár előtt, mert nem vettek neki csokit, nem pedig azt, hogy már 10 éves kora előtt ki akarja oltani a saját életét, mert nyomorból áll az élete és nem lát belőle kiutat.

Egyébként a válaszom többi részét nem is olvastad, vagy csak nem ment át az agyadig? Ha akarod, leírom mégegyszer: a borderline nem valami random hiszti, hanem mély lelki gyökerei, illetve genetikai okai vannak.

2019. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még akkor is megteszik, ha tudják, hogy beteg az illető😔
2019. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!