Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg érezni testileg ha...

Tényleg érezni testileg ha elmúltunk 30 évesek?

Figyelt kérdés

Hogy itt fáj, ott fáj, kevésbé bírjuk a fizikai terhelést stb. Nagyon sok embertől hallom de én semmi ilyet nem érzek, pedig 40 éves vagyok.


Nem az a helyzet hogy mikor a legtöbb ember elkezd dolgozni a 20-as évei elején, közepén akkor sokan ha sportoltak is fiatalon azt abbahagyják és még szinte wc-re is autóval járnak, így a testük értelemszerűen legyengül?



2019. márc. 12. 17:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

# 10


Hát akkor engem fordítva raktak össze. 20-as éveimben mikor sportoltam, alig tudtam egy kicsi izmot felpakolni magamra, most 40 évesen tök jól megy.

2019. márc. 12. 21:52
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Nekem kb az össues harmincas ismerősöm ezt mondja, igen.

Fáj nekik itt, fáj nekik ott, nem bírják már úgy a sportot stb.

2019. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem az agyam jobb, mint 20 évesen, sokkal gyorsabb a gondolkodásom, jobb a memóriám, de testileg fordított a helyzet. Nem vészes egyáltalán, de az eü problémákon kívül látok itt-ott megereszkedettebb bőrt, pl. könyök, térd, nyak. Az arcom viszont nem ráncosodik.A narancsbőr az kiterjedtebb lett, a sport kb mit sem ér ebből a szempontból.
2019. márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem.

...de ezt te sem gondolod szó szerint.

Ha viszont nem szó szerint, akkor megfogalmazhatod másként mire gondolsz. Abban benne is lesz a válasz.


Az semmikép nem kell igaz legyen, hogy 30 vagy 40 évesen leépülőnek érzed magad.

A 20-éves szervezet alap esetben nyilván több energiával rendelkezik és nagyobb a teherbírása...

azonban tanulással és gyakorlással fejlődhetünk egészségileg 30 és 40 felett is.

2019. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez szerintem genetika, stresszfaktor es az elozo evtizedek eletmodjanak fuggvenye.

35/n vagyok, nagyobb bajom meg nem volt eddig, par napos hatfajasokat leszamitva (sajnos ulomunkat vegzek). Annyira nem elek egeszsegesen, de nem eszem gyorskajat, jo alapanyagokbol fozok magamnak. Most sajnos egy eve nem sportoltam, de gyalog jarok munkaba, az napi 40-50 perc seta, ennyiert nem fogok bkvzni. Igyekszem eleget aludni es inni.

De hozzatennem, hogy mindig aranylag stresszmentes eletem volt, nem teljesen leterhelo munka, nincsen gyerekem, akiert folytom aggodnom kene, es elfogadhato a fizum is. Ezek mind-mind olyan tenyezok, amik befolyasoljak az ember fizikai allapotat is, ha nincs valami veledzuletett/oroklott/idokozben szerzett serulese.

2019. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!