Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig mástól hallom...

Miért mindig mástól hallom vissza, ha valakinek problémája van velem, miért nem az illetőtől?

Figyelt kérdés
Pedig úgy gondolom, hogy a problémát velem kellene közölni, sokkal hatékonyabban találnánk rá megoldást egymás között.
2019. márc. 14. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Mert a legtöbb ember egy gyáva, pletykás féreg!

Ha tudod ki beszél rólad, állj oda elé, és mondd hogy most csak ketten, négyszemközt mesélje el elejétől a végéig, mi is a probléma és így könnyebb megoldást találni,úgy ahogy te is leírtad fent.


Ekkor persze előfordulhat, hogy azt feleli, neki semmi problémája, akkor pedig szépen hajolj bele az arcába és halkan suttogva közöld vele, hogy "ezesetben nem akarsz senkitől semmit visszahallani". Majd elegánsan távozol.

2019. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Velem is ez van.

Néhány ember túl gyáva, hogy a szemedbe megmondja a problémáját veled. Merthát biztos könnyebb másnak panaszkodni, minthogy a te szemedbe megmondja.

2019. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Ez egy általános jelenség az országban. 1, Jobb keverni a f×t; 2, Akár dipis, akár általános iskolai végzettségű az illető, a társadalom minden szegmensében megmutatkozik ez a dolog.

Az igazán tökös emberek merik, tudják csak kimondani a problémájukat, ami előny ugyan, de a haragjuktól meneküljön, akit 1× elkapnak.

2019. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a sok ember gyáva és konfliktuskerülő, ami elég jó alap a kétszínűséghez.
2019. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul köztudottan kedves vagyok alapvetően, nem harapok, szóval nem értem. Még ha valamilyen hirtelen haragú, kiabálós ember lennék, de nem.
2019. márc. 14. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyenek nem véletlenül vannak a hátam mögött.

Mert odavaloak. Aki a szemebe mondja a problémáját, azzal megbeszélem minden más kuka.

2019. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tipikus irigy emberek,rohadna meg az összes.
2019. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy a munkahelyen.


Néha nyomják a nagy dumát, hogy itt mindenki őszinte és kimondja ha baja van. Aztán mégis azt látom, hogy ahelyett, hogy odajönnének, megmondanák mi a baj, csak nekiállnak duzzogni, meg másoknak kitárgyalni hogy ilyen meg olyan vagyok.


Persze ha elé állok és megkérdezem az illetőt. akkor is csak duzzogó, kerülő választ kapok. Volt olyan is, hogy konkrét fenyegetést kaptam a főnök pici rokonától, hogy "majd meglátom, meglesz ennek az eredménye". Azt persze elvárják, hogy lojális maradjon valaki a céghez...

2019. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az emberek úgy látszik, félnek a kellemetlen, de hatékony megoldástól, és ehelyett kavarják a székletet, és görgetik a problémát, hógolyóból hóembert építenek. Idiotizmus.
2019. márc. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!