Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem hülyén magam ha...

Csak én érzem hülyén magam ha részeg akivel beszélgetek?

Figyelt kérdés
En probalok leszokni az ivasrol es nagyreszt szinte semmit nem iszom inkabb de sokan lereszegednek es ilyenkor nem tudm eldönteni hogy az adott ember tényleg azt gondolja amit mond es az egesz olyan mintha nem is o lenne hanem valami modosult valtozata xD 21L

2019. márc. 15. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Na pont úgy néztél ki te is részegen. Én nem érzem magam hülyén, rájuk hagyok mindent, sose lehet tudni, mit hoz ki belőlük a pia. Van, akit részegen kenyérre lehet kenni, más meg agresszív lesz.
2019. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
A nagy többség hülyén érz magát, ha módosult tudatállapotú egyénnel kénytelen kommunikálni. Nem tudja, mit mondhat, mire fog a másik emlékezni holnap, nem tudja, mit vegyen komolyan abból, amit hall, stb, stb.
2019. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor nem nagyon tudom mit mondjak nekik. Egyrészt, ha vadidegen, a hirtelen nyitottsággal nem tudok mit kezdeni, zavarba jövök. Nem nagyon szeretem, ha pl állok a liftben és egy férfi részegen beszáll és a legmélyebb dolgokat előadja, önostorozásba kezd, stb. A másik, ha ismerem az illetőt, nem tudom a pia mit hoz ki belőle; lehet mondok valamit, amitől agresszív lesz, ha szerencsém van, akkor jót nevet.


29 vagyok, régen bulikon én is volt, hogy felöntöttem a garatra, de mostanában nem iszok; nem kívánom az alkoholt.

2019. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem veszélyes csak jókedvű es beszédes akkor élvezem es néha nevetek magamban de főleg utana :D ha veszélyes akkor messzire elkerülöm.
2019. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!