Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem így?

Miért érzem így?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy azok a nők, akik dobálják magukat minden férfinek, kidobják mindenüket, mutogatják magukat a neten is meg mindenhol, azok valójában a nőtársaikat alázzák meg ezzel. Mert ők kapják meg hirtelen a figyelmet, amit nem érdemelnek meg. Az ilyeneknek úgy kívánnám, hogy éljen a gyermek-háztartás-munka szentháromságában, aludjon max 5 órát évekig, aztán próbálja meg kelletni magát elrusnyult fejjel, karikás szemekkel.


Én tudom, hogy bőven van mit javítani az önbizalmamon, de ettől még nem érzem fairnek az ilyen p jelenlétét. Mintha ezzel azt akarná nekem közvetíteni, hogy jobb nálam bármiben is. Lehetne szerényebben is tolni a karaktert, nem feltétlen kell ezzel a többi nőt megalázni.


2019. márc. 18. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem unod bombanős kérdező?
2019. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre az érzésre a magyar nyelvnek van egy külön szava is. Úgy mondják, hogy irígység.
2019. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Butaság,amit leírtál.

Nem szabad ítélkezned.

Neked csakis a saját lelki egyensúlyodra kell figyelned és sőt imádkozni értük,hogy erkölcsösebbek legyenek.

Lehet valóban kicsit irígy vagy csak még nem így érzed "jöttél rá"

Ha egy férfi a Te stílusodat szereti,akkor meg minek törődni máséval?

Olvass bibliát,sokat tanulhatsz belőle.

Itt egy ige.

"Ne a külső dísz legyen a ti ékességetek,hanem a szív elrejtett embere."

És hidd el nem szabad ítélkezni.

Nem tudhatod,hogy az a lány mit látott otthon,miért ilyen,miért ezt a viselkedést tanulta.Szóval azt hiszi ez helyes.

Én csak azért foglalkozom az ilyen l ányokkal,mert saját magammal nem vagyok megelégedve.

Valószínü nalad is ez a gond.

De csak arra koncentrálj,ha valakinek kellesz csak a Te személyiséged keljen.

És csodáld inkább a bájos,tisztaságtól és szeretettől sugárzó lányokat.

Őket figyeld és tanulj tőlük.

Erre koncentrálj,meglásd megéri :)

2019. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a csajok pont lesz**ják a háziasszonyokat, úgy, ahogy vannak. Az agyuk leghátsó szegletében vannak valahol. Ami őket érdekli: pénzszerzés minél könnyebben (kérni valakitől, találni valakit, akitől lehet kérni, stb.), vásárlás, insta, like-ok száma, pasizás, koktélozás, tengerparti nyaralás, luxus táskák, cipők, karórák, ezekből minél több, stb. Dr úgy egyébként is minek foglalkozna ez a két "réteg' egymással? Annyira távoli... Mindenki maga választotta azt az utat, amin jár. Egyiknek több pénze van, több cucca, másiknak szerető családja, férje. Igazából szerintem egyik műfaj se könnyű. Nekem pl. ez a p*csáskodás nem menne, hogy örökké csak a súlyokat emelgessem a konditeremben, hogy kerek sejhajom legyen, meg zabáljam örökké a nyomorék chiapudingokat rukkolával, meg ilyenek.
2019. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem másokkal foglalkozom, hanem magammal.
2019. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!