Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ismerőseimnek igaza van...

Most ismerőseimnek igaza van rólam vagy ne hallgassak rájuk?

Figyelt kérdés

Leszögezem hogy mindig életvidám ember voltam aki soha nem adott fel semmit de januárban volt egy szakításom. Nagy szerelem volt, de nem viselt meg annyira mint hittem.

Olyan márciusig emésztettem ezt magamban, azóta boldog vagyok. Eljárok mindenhova, minden eseményre ami érdekel. Sokszor egyedül.

Ismerőseim szerintem bolond vagyok hogy egyedül elmegyek pl. egy koncertre. Tudom hogy nem kell senkire se hallgatnom mert az én Életem de a barátaim, akiknek adok a véleményükre, mondják ezt.

Valaki nyugtasson meg hogy ha egyedül megyek el ilyen eseményekre akkor nem néz kivétel nélkül mindenki bolondnak :D



2019. márc. 18. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy néznek, senkit nem izgat. Nekem is ezt mondta egy barátom, meg hogy miért megyek egyedül moziba vagy ide-oda, hülyeség. Azért mert jól érzem magam és jól akarom érezni magam, oda megyek ahova akarok.
2019. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Épp az az egészséges, ha egyedül is képes vagy jól érezni magad.
2019. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk. Engem is furának tartanak, mert nőként sok helyre elmegyek egyedül (mozi, színház, kiállítás, előadás, kisebb koncert stb.). Most csak azért fosszam meg magam jó programoktól mert nincs párom? Ráadásul szeretek is egyedül menni, nincs ebben semmi bolondság. :)
2019. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!