Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan létezhet hogy valaki...

Olyan létezhet hogy valaki nem párkapcsolati személyiség?

Figyelt kérdés

Voltak régebben párkapcsolataim, de már nincsenek egyáltalán még barátnőm sincs kb 2 éve.


Ezért merült fel bennem ez a kérdés mi a véleményetek? 26f


2019. márc. 18. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem is volt, de nem is hiányzik :D
2019. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudnék párkapcsolatban élni.

De a szüleim tehetnek erről.

34N

2019. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Különbözőek vagyunk szóval bármi lehetséges,ha el jársz szórakozni,emberek közé és meg tetszik egy lány/nő akkor kezdeményezz és majd alakul.

Igaz nekem még egy párkapcsolatom sem volt, most hibáztathatnám például a szülőket, de igazából eddig én nem akartam, most talán ha lesz lehetőségem meg ragadom, több lehetőség mellet is el mentem már, volt olyan is hogy nagy nehezen rá szántam magamat a dologra erre nem ki derül hogy olasz a lány :-/

Ha akarsz kapcsolatot akkor azért tenni kell tartsd nyitva a szemed, sok sikert :-)

Légy pozitív.

21F

2019. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szüleim hibáztatom.

Szüntelen veszekedtek,verekedtek.

Rettegek attól,hogy a párom folyton l etoljon,beszoljón,hogy rosszul főzök vagy ha elhíznék esetleg undorodva nézzen rám vagy le disznózzon,tehenezzen.

Inkább egyedül utolsó.

Valószínű a Te szüleid jobb példát mutattak!!!!

2019. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem arról híres a családom, hogy ezen a téren hűde jó lett volna bárkinek is. Szóval sztem nálam is közrejátszik ez.
2019. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!