Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólogatnak be roma fiúk?

Miért szólogatnak be roma fiúk?

Figyelt kérdés
Számtalanszor lejátszodik az mikor egyedül megyek az utcán vagy buszon vagyok (lány vagyok) beszólnak, megjegyzést tesznek, röhögnek.(szerintem rosszindulatúan) de csak ők. Nem tudom,hogy köze lehet-e ahoz, hogy egyszer nagyon csúnyán összevesztem onnan egy csajjal.( csaj állandóan belémkötött, én pedig a 10. alkalom után kikeltem magamból, beszámoltam neki amin nagyon megsértődött)Többen mondták már,hogy másoknak ezt azt pletykált, de az már régen volt meg nem hinném, hogy az egész falunak "bemutatott" volna engem.Másokat hidegen hagyom.Szerintetek velem van a baj? Volt már valaki ilyen helyzetben?
2019. márc. 18. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7# Mostmár tudom hogy nem vagyok egyedül, kitartást.
2019. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindezt akkor teszik amikor csoportosan vonulnak. Ha egyedül van,akkor síri csend,nem ugat egyik sem. Olyankor a fejüket lehajtva sétálnak. Olyanok mint a kóbor kutyák,falkába verődve bátrak,egyedül meg csak sunnyognak. De köztük is vannak olyanok,akiket a szüleik jól neveltek,ők ha többen vannak sem szólogatnak be,illemtudók. De ilyenből is volt már meglepetés,illemtudó,udvarias családapa,majd valami bekattan és azt ecseteli,hogyan d*gna meg és milyen hosszan,de a terhes asszonya meg ne tudja.Egyébként beszólogatós magyarban is van,a söpredék.Átlag életkor 14-17 évesek és látszik,hogy nevelés helyett szabad utat kaptak.De ezek úgyis eltűnnek,ezekkel bélelik ki a B.V. intézeteket :)
2019. márc. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen lehet kimutatni, ha egy nő bejön.

- kulturáltan, művelten.

-bunkó módon.

Ők az utóbbi kategóriába tartoznak, és ennyi.


Mindkét csoport egyet akar, (kivételek vannak!!), csak más a stílusuk.

Lesz idő, amikor nem fognak leszólítani, ha megnyugtat. :)

2019. márc. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerencsére olyan környéken lakom és dolgozom, ahol viszonylag kevés a primitív ember. Kövér nő vagyok, de szerencsére nem igazán sújt az a fajta kellemetlenség, hogy beszólogatnának a súlyom miatt. Pontosabban, az elmúlt években, mióta elhíztam 3szor "szóltak be", vagyis inkább azt mondom, hogy tettek megjegyzést. Ez nem sok, különösebben statisztikát sem lehet belőle készíteni, de jellemzően:

- mind a 3 alkalommal én egyedül voltam, ők többen

- igen, romák voltak (magam is tudom, hogy nem minden roma ilyen, és akár magyarok is lehettek volna)

- mindháromszor a súlyomra tettek megjegyzést, kevésbé kultúrált formában.

- nem nekem mondták, csak maguk közt, a legutolsó alkalommal oda is néztem, persze, az illető a földnek beszélt, még a fejét se merte megemelni, még a csordában se

- jellemző, hogy jóképű, magasabban kvalifikált férfi még nem szólt be, nem tett megjegyzést; akik engem fikáztak, kivétel nélkül rossz külsejűek voltak, gondolom, van mit kompenzálni.


Szóval tényleg mindenkinek beszólnak, ha csinos vagy, azért, ha kevésbé, akkor meg azért. Én még nem panaszkodom, de aki olyan környéken lakik, ahol ez gyakrabban megesik, nem csodálom, ha kiakad.

2019. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És még akkor elvárják hogy ne legyünk rasszisták :)
2019. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!