Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyre gyakrabban tapasztalom...

Egyre gyakrabban tapasztalom a rosszindulatú hozzászólásokat itt gyk-n, mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Sok kommentből süt a rosszindulat, minden kérdésnél én vagyok a hibás a szituációban, mire jó ez?

2019. márc. 22. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, kiegyensúlyozott emberek nem itt töltik a szabadidejüket kérdésekre válaszolgatva, hanem a való életben. Én magam számára is olyan pótcselekvés ez, mint másnak a dohányzás, alkohol.
2019. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy anonim oldal, olyanokat is mondanak az emberek, amit személyesen vagy névvel, arccal nem tennènek.

Sokan itt vezetik le a feszkot.

2019. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mert itt nincs név/arc :) név és arc nélkül derül ki hogy milyen az ember valójában, sajnos. ügyfélszolgálatosként tapasztaltam hogy az emberek amikor nem kell a másikkal szembenézniük mennyire el tudnak durvulni, képesek sokszor ok nélkül (pl mikor 6éve ügyfél és soha semmilyen próblémával nem keresett még minket, és fél órája üvölt mint a sakál hogy már 45perce fennáll a hiba) olyan szinten trágárul mindennek lehordani hogy utána sirógörcsöd van... és azt hiszi az ember hogy van egy két ilyen alak..aztán egy ilyen helyen rájössz hogy nagyon nagyon sok ilyen ember van és egyre több az idegbeteg.. ezt nap mint nap látjuk az utcán is de ahol nincs név és arc ott mutatkozik meg igazán hogy mekkora a baj. sokszor a logikus gondolkozás teljes hiányát tapasztaltam. mert személyesen legalább megpróbálnak értelmes szemekkel vissza kérdezni de tellon meg online már ez sincs
2019. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyre gyakrabban jársz az oldalon. Ugyanis nagyon régóta ilyenek itt az emberek.
2019. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nálad lehet a hiba, hanem sajnos sokan csak ideglevezetésképpen vannak itt sajnos, valamint szerintem sok a fiatal, akik csak bohóckodnak.
2019. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!