Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy itt mindenki...

Miért van az hogy itt mindenki ilyen pozitív?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Sokan álszenteskednek, képmutatóak, hát azért.
2019. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Én nem csak itt. Nagyálltalánosságban egy vígkedélyű, életszerető, pozitív ember vagyok és szeretem, ha a környezetem is ilyen.
2019. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Na, ez bennem is mindig megfogalmazódik, amikor itt elolvasom akármelyik kérdés válaszait.


Szerintem se őszinte ez az oldal, képtelenség.

2019. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát,én néha belefutok egy-két negatív emberbe. Van aki pont be is ismeri,hogy nem olyan pozitív. De az első 2 jól mondja.
2019. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Javítás:az #1,még a #3 mondja jól.
2019. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindenki pozitív ahogy nem mindenki negatív. Az emberben vegyesen léteznek érzelmek, és változó, hogy mikor melyik irány a dominánsabb.


Másik ok, hogy nagyban függ a kérdéstől is a válasz. Nem akarok politikába menni, de ott tesznek fel igazi egy-tényezős, manipulatív kérdéseket, amire úgyis mindenki előre borítékolható választ fog adni.


Például itt is egyik kérdésnél elmesélem az aktuális napom ami olyan, hogy fel tudnám kötni magam utána, vagy a fiatalkori, gyerekkori élményeimet ami csupa negatívumot hoz elő belőlem. Mellette meg válaszolok ambiciózus, tervekkel teli pozitív hangsúlyban is aminél meg én tűnök a világ legoptimistább emberének.

2019. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
A net arctalanságot ad, így az adott fél lehet, hogy valójában nem is cselekszik úgy, ahogyan reagál 1-1 kérdésre, de a billentyűzet mögé nem lát senki sem...
2019. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én marhára nem látom azt, hogy mindenki pozitív lenne. Alapból tele van az oldal defektesekkel, bombanős, munkaügyis, használtautós kérdezők. Meg olyanok akikben egész világfájdalom van.
2019. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Én igenis tapasztalom, amit valószínűleg Kérdező is, ami a kérdését ihlette:


Itt nagyobb arányban szeretik az emberek a munkájukat, mint bárhol.

Itt könnyen viselik a gyászt.

Itt mindenkinek horrorisztikus gyerekkora volt, de mindenféle maradandó lelki nyom nélkül átvészelte és most csodás élete van.

Mindenkinek csodás a felnőtt élete.

Mindenki 8 órát dolgozik, ebédidőledolgozás és túlóra nincs.

A munkája csodás, minden törvényt betartanak, a légkör jó, ha nem így lenne, lelépne, mert 2 nap alatt találna jobbat.

Itt mindenkinek elég 6 óra alvás.

Itt mindenki évekig nem aludt, hajtotta magát és most álommelója van.

Itt mindenki szabad felnőttként és azt csinál, amit akar.

Itt mindenkinek mindenre van ideje.

Itt ugyan mindenki nyavalyog a kicsi fizetés miatt, mégse akadály a pénz a szabad, boldog, gondtalan felnőtt életben.


Itt mindenki csodás városnak tartja Budapestet, persze a nők se félnek sehol egyedül, sötétben.


Itt mindenki megold minden problémát, a legvadabb konfliktus árán is - persze a konfliktust magát is megoldja.

Megoldja akkor is, ha súlyos mentális vagy testi betegség, súlyos pénzhiány vagy egyéb a gát... Itt, ezen az oldalon nem léteznek megoldhatatlan problémák.


Itt mindenki mintaanya, mintagyerek, minta háziállat-tulajdonos.


Itt mindenki hipermegértő másokkal, mindenki elfogad mindenkit. Soha nem merül fel senkiben, hogy a másik milyen fura, vagy idegesítő. Itt mindenki saját magában keresi csak a hibát.

Meg a kérdezőkben. Mert őket bántani persze más, azt szabad....

2019. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy ellenpélda legyek: én speciel baromi negatív vagyok. (: Kivéve ha valakinek nem a sivár tényekkel arcon b*szásra van szüksége, hanem valóban biztatásra, akkor tudok szépeket mondani.
2019. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!