Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ti ismertek extrovertalt kelet-azsiaiakat?

Csak kivancsi vagyok, hogy vannak-e Magyarorszagon. Felre ne ertsetek, az egyik haverom vietnami pl. jofej meg rendes, csak inkabb olyan visszahuzodo es csendes. Aztan talalkoztam a tobbi vietnami haverjaival, es ok is hasonloak voltak. Tenyleg ez jellemzo rajuk? Vagy van koztuk ilyen orult dilisek is? :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: extrovertalt, intrvovertalt, ázsiai

márc. 28. 23:18  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azert az utolso kerdest ne vegyetek annyira komolyan :)

# 1/3Időpont márc. 28. 23:20 Privát üzenet

Én találkoztam már őrült,dilissel 😊

Nagyon menő volt!

De ez ritka!

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 28. 23:20 Privát üzenet

Nekem van egy vietnami kollegam, es o nagyon extravertalt.

Viszont most sok koreai lany van a koliban a szintunkon, ok temyleg eleg introvertaltak egy valakit leszamitva.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 29. 08:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy nagyon introvertált, ha sokáig nem lehet egyedül, állandóan vannak körülötte, milyen következményekkel járhat?
Mi az oka hogy Magyarországon és kelet európában megváltoztak az emberek?
Van esetleg olyan, aki ismeri a Myers-Briggs személyiségtipológiát?
Aki túl sokat lóg facebookon az extrovertált?
A japánok, kínaiak stb. ugyanúgy nem tudják elolvasni a mi betűinket, mint ahogy mi sem az övékét?
Mi a különbség az ESFP és ENFP között?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!