Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok emiatt?

Rossz ember vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Jó érzéssel tölt el, ha valakinek kudarca lest annak ellenére, hogy figyelmeztettem, vagy előre szóltam neki.

Pl. egy ismerősöm lánya, mondtam neki hogy ott fogja hagyni a pasija 2 gyerekkel, meg is történt. Esküszöm jó érzéssel töltött el. Vagy pl ne vegyen valaki egy bizonyos dolgot, mert tönkre fog menni, megtörtént. Vagy előre figyelmeztetek valakit, hogy ne csináljon bizonyos dolgot, ennek ellenére megteszi és ráfázik.

Engem ezek jó érzéssel töltenek el, és esküszöm jobbá teszik a napomat.

Nagyon szemét vagyok?



#önismeret #előremegmondtam
2019. márc. 29. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
nem :D
2019. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak unalmas. Ne mások életét kontrolláld, hanem a tiedet.
2019. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem. Inkább olyan "győzelem"-hez fogható az érzés, nem? Hogy ugye, hogy megmondtam!

Teljesen emberi gyarló tulajdonság.

2019. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen 3. jól megfogalmaztad! Köszönöm.
2019. márc. 29. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy mindig igazad van ha megmondasz valamit az úgy lesz, de ezeket az embereket hagyni kell hogy rohanjanak a vesztükbe nem a te dolgod onnantól kezdve.
2019. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!