Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elviselni, ha...

Miért nem tudom elviselni, ha valaki tiszteletlenül beszél velem?

Figyelt kérdés
Én alapjában véve mindig megadom a tiszteletet, de ha nekem nem adják meg,és bunkó módon viselkednek, ne csodálkozzanak, ha én is hasonlóan kedves vagyok hozzájuk.

2019. márc. 30. 12:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

LMAO

A kérdező privát üzenete:

"A K**VA ANYÁDNAK UGASSÁL TE Fä$ZSZOPÓ GE*I!!!!

AZ EGÉSZ CSALÁDODAT MEG FOGOM GYILKOLNI TE UTOLSÓ G*CILÁDA!!!!!

GONDOLKOZZÁL HOGY BESZÉLSZ TE SZNOB KÖCSÖG!!!!!"

:DDD


(sajnos a csúny részeket át kellett írnom)


A kérdező vagy troll vagy ténylegesen megérdemel mindent amit kap. Buta vagy mint a föld kedves kérdező.

5ös voltam.

2019. ápr. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ez az utolso valasz tenyleg igaz es a valosagban is igy beszelsz masokkal azert mert mondjuk egy picit rosszabb napjukon nem ugy szoltak hozzad ahogy azt a te pici lelked elvarja akkor megis mire szamitasz? Masreszt mikor adod meg akkor a tiszteletet? Az elso szoval? Es ha neked nem tetszik akkor mar tamadsz? Nem akarlak bantani, de azert egy picit tenyleg erdemes elgondolkodni ezesetben a miertekwn.
2019. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]


Tényleg igaz.

Hagyjad minek magyarázol egy ilyen buta szerencsétlennek? Úgyse fogja megérteni.

2019. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azszep

Egyebkent tudom hogy az ilyennek felesleges, de az en lelkiismeretem tiszta, hogy legalabb megprobaltam segiteni🤷🏻‍♀️

2019. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!