Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 éves vagyok! Átlagos,...

22 éves vagyok! Átlagos, sokan mondják jól nézek ki, de mégsem találok magamnak egy helyes lányt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Könyveljem el, hogy egyedül fogok meghalni?

2019. ápr. 1. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Mert én hiszem, hogy mindenkinek van egy társa valahol, csak meg kell találni.

Elvont dolgokat félre téve, ha van valakinek egy két kikötése (pl. ne dohányozzon, ne legyen 180 cm magas stb.), attól még jó esélyei vannak találni valakit, a leírtak alapján nem hiszem, hogy 1000 tételes listád van arról, hogy minek feleljen meg a lány, hogy neked tetszen.

2019. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szóval nem , nem hiszem, hogy egyedül fogsz meghalni, mert még csak 22 vagy, az nagyon fiatal még.


Nem mellesleg én 21F vagyok, és én is hasonló cipőben járok, de nem hiszem, hogy egyedül fogok meghalni (legalábbis nagyon remélem).

2019. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Mert ilyen emós depis nyávogós hülyegyerek vagy és ezt látják a lányok is.
2019. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Lepontozhatsz, de attól még lehet igazam van.
2019. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!