Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés
poccok nevű felhasználó kérdése:

Felnőtt korában más az, aki gyerekként (olykor szülők unszolására, olykor önmagától) folyamatosan írt leveleket rokonoknak vagy szerzett egy levelező társat? Kreatívabbá, szociálisabbá, stb teszi az embert, ha gyerekként ezt csinálta?

Keress kérdéseket hasonló témában: levélírás

ápr. 3. 10:24  Privát üzenet  

A válaszok

Én nem lettem tőle szociálisabb. A levélírás arra nagyon jó, hogy kifejezd a gondolataid, egyáltalán elgondolkodj dolgokon, lelassulj. Megtanulhatod szépen kifejezni magad, ügyelsz a helyesírásra, utánanézel dolgoknak. Ha érdekel az egész, akkor kreatívabbá is tehet, ha kifejezetten arra hajtasz, hogy tetsszen, amit másoknak írsz. Próbálsz vicces, érdekes lenni. Szóval rossznak nem rossz, az biztos. Még lehetne sorolni a pozitívumait.

De én gyerekként ezt élveztem, utána is érdekelt az irodalom (pl.). Viszont a mai napig könnyebben fejezem ki magam írásban, mint szóban. És nem lettem túl szociális, mert alapjáraton nem vagyok az. A levélírás ebben nem segített.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 3. 10:36 Privát üzenet
Laylah nevű felhasználó válasza:

Ugyanazt tudnám leírni, mint az első hozzászóló. :)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 13. 19:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek is undorító mikor egy pár tömegközlekedési eszközön folyamatosan csókolózik?
Mi annak a jelenségnek a neve, amikor valaki az egyik szülő hiánya miatt folyamatosan próbál kötődni idősebb emberekhez aki pótolni tudná a hiányt?
Mennyire idegesít, ha valaki folyamatosan tagadja a látható betegségeit?
Mit válaszolnátok egy olyan ismeősnek, aki folyamatosan megkérdőjelezi a boldogságotokat, és mindent ami jó az életetekben?
Mester levelezőre vettek fel, viszont van néhány tantárgyam az alapképzésből. Ezeket hogyan tudom besűríteni a péntek-szombati napba? Gondolom csak az alap levelezősökhöz...
Mennyit kell tanulni egy főiskolán, (andragógia levelező szak)? Folyamatosan vagy elég a vizsgaidőszakban. Milyenek a vizsgák? Hogy zajlik? Tételeket mikor kapjuk meg?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!