Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt korában más az, aki...

Felnőtt korában más az, aki gyerekként (olykor szülők unszolására, olykor önmagától) folyamatosan írt leveleket rokonoknak vagy szerzett egy levelező társat? Kreatívabbá, szociálisabbá, stb teszi az embert, ha gyerekként ezt csinálta?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem lettem tőle szociálisabb. A levélírás arra nagyon jó, hogy kifejezd a gondolataid, egyáltalán elgondolkodj dolgokon, lelassulj. Megtanulhatod szépen kifejezni magad, ügyelsz a helyesírásra, utánanézel dolgoknak. Ha érdekel az egész, akkor kreatívabbá is tehet, ha kifejezetten arra hajtasz, hogy tetsszen, amit másoknak írsz. Próbálsz vicces, érdekes lenni. Szóval rossznak nem rossz, az biztos. Még lehetne sorolni a pozitívumait.

De én gyerekként ezt élveztem, utána is érdekelt az irodalom (pl.). Viszont a mai napig könnyebben fejezem ki magam írásban, mint szóban. És nem lettem túl szociális, mert alapjáraton nem vagyok az. A levélírás ebben nem segített.

2019. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Ugyanazt tudnám leírni, mint az első hozzászóló. :)
2019. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!