Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokak szerint a drog miért rossz?

Sokak szerint a drog miért rossz?

Figyelt kérdés
A drog jó, csak az emberek többsége nem tudja kezelni és teljesen rácsúszik.

2019. ápr. 3. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

A drog nem jó.

Bár van olyan ami jobb lenne mint az alkohol. De sok drog rengeteg életbe került már és nyomorba tudja dönteni az embert. Az ilyen függőséget kiváltó cuccok nem a legjobbak. Főleg mikor fizikai jelei vannak az elvonásnak.

2019. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Az erősen függ a drogtól is. Hernyót pl inkább ne. De gomba simán. Valami olyan helyen vagy módon, hogy ne legyen belőle senkinek kára.

A fű meg kifejezetten rendben van. Az is, mint az alkohol. M-é-r-t-é-k-k-e-l!

Ha tágabban nézzük, a kávé is drog, és teljesen rendben van. Mértékkel, szintén.

Drog minden, ami testi vagy lelki függőséget képes okozni. De a szó hétköznapi értelmében nézve.. Nos ott a véleményem, elöl.

2019. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért rossz mert átlagban rossz :D

Vagyis van egy csomó negatív oldala. Be kell szerezni a pénzt, várni kell, idegeskedni, alvilági emberekkel kapcsolatba lépni, másokat becsapni, és ez még csak a kezdet. Utána bumm tök jó - aztán jön a megzuhanás amit nehéz lehet bizonyos szereknél kezelni. Itt is csinálhatsz sok hülyeséget amit amúgy nem. Aztán lehet bujkálni kell (mert nem elfogadott) megint csak hazudni a környezetednek stb. Ha rákattansz és túlságosan a tudatod középpontjába kerül, akkor pedig lehet nem végzed el a teendőidet stb.

Tehát 1 egység jó (amit viszont sehogy máshogy nem kaphatsz meg) és 9 egységnyi rossz. Kb valami ilyesmi... Ezért összességében rossznak lehet mondani :)

2019. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Tönkreteszi az agysejteket.
2019. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Miss Endzsi ***** válasza:
47%
Szerintem nincs baj vele mértékkel. Azokkal van a baj, akik képtelenek normálisan használni. Ilyenek, azok, akik tolják a herbált, krokodilt, és a hasonlóakat, közben rá is függnek.
2019. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem tudom. Én mikor kipróbáltam milyen érzés belőni a kólát - egyből függő is lettem. (Mert olyan jó volt.)

Persze utána tönkre is ment hamar az életem, és mára elveszett minden reményem is...

Azt a tanácsot tudom adni, hogy mindenkinek tudnia kell hol vannak a határai. De persze ezt általában csak akkor tudjuk meg, mikor már túlléptünk a határon :)

2019. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Kettes. A definíció alapján azok a pszichoaktív szerek, amik a központi idegrendszerre hatnak. Ne írkálj olyan dolgokat, amikről nem tudsz senmit
2019. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
7-es. Bocs. Régen tettem már a vizsgát a drogprevencióból.
2019. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Abból nem is kell. Addiktológiából és neurobiokémiából inkább😉
2019. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Jól van, okoska, akkor tanítsd a népet és a magamfajta butákat,. kérlek. :)
2019. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!