Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a példaképed és miért? Mi...

Ki a példaképed és miért? Mi volt az a tett/ tulajdonság amiért te példaképednek tartod Őt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Elliot Rodger. Áldozatára örökké emlékezni fogunk.
2019. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Gyurcsány Ferenc. Zseni üzletember, zseni politikus. Volt a csúcson, de úgy gondolta ha őszinte lesz mégtöbben szeretni fogják. Viszont az emberek buták, emiatt teljesen félreértették az öszödi beszédet.
2019. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Édesanyám. Megtanított mindenre, amire szükségem lehet az életben. Utána magmutatta azt, hogyan lehet egy gyilkos kórral harcolni, majd egy könnycsepp és hangos szó nélkül távozni ebből a világból. Remélem nem hagyom cserben a tanítását életemben, és majdan halálom napján sem fog megremegni a lábam.
2019. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban anyu. Megtanított mindenre, mindig kiállt mellettem, mindent elnéz nekem, még azt is amit nem lenne muszáj. Kőkeményen dolgozik, egyedül nevelt fel engem. 4-5 éve nem volt hú de magas fizetése, mégsem szenvedtünk hiányt semmi szükségesben. Nem csak itthon hozza ki magából a maximumot, hanem a munkahelyén is. Folyamatosan fejlődik, sikereket ér el, szépen lassan halad felfelé. Semmi pénzért gyárimunkásból, most üzemfőnök :) Emellett emberileg is 10/100


A másik akire igencsak felnézek az Csivettka. Igen, egy youtubeos, igen hú de gáz egy youtubeosra felnézni. DE! A motivációs és pasis videói egy olyan nehéz időszakomon lendítettek át hogy el sem tudom mondani. Akinek fckboyos, pasifüggős, önértékelési problémái vannak, bátran keresse fel a csatornáját!:)


19n

2019. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szüleim. Együtt is, és külön külön is.

Anyukám, mert azzá az emberrl formált, aki vagyok, rengeteg mindent tanított nekem. Biztatott, ha valami nem ment, mindig bátorított és sosem hagyta, hogy kevesebbnek érezzem magam, mint amennyi vagyok. Felnézek az élethez való hozzáállására, az erejére, a bölcsességére, a tekintélyére, a jószívére.

Apukám pedig. Ő a hősöm. :D Volt mentőápoló, katona, szolgált Afganisztánban.

2019. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*véletlen elküldtem. Szóval csodálom az életét, amit elért, amit tett, és ahogy.

Mindig bízhat és támogat, és ezt rettenetsen becsülöm benne, felnézek rá. Csodálom, hogy mennyire jó szíve van, bármikor ugrik, ha valakinek szüksége van valamire.

Összességében nagyon hálás vagyok, hogy két olyan szülő mellett nőhettem/nőhetek fel, akikre felnézhetek, akik annyi de annyi mindent adtak nekem.

16/l

2019. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!