Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért mond ilyenek...

Szerintetek miért mond ilyeneket nekem?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, tegnap voltam anyum egyik barátnőjénél kozmetikában arctisztításon, de kicsit furcsálltam, amiket mondott nekem. Sokat hozta fel témának a barátnőmet, persze szívesen válaszoltam mindenre, semmi extra nem vol benne. De mikor mondta, hogy "helyes pasi vagy" kicsit elgondolkoztam.....hogy most ezt mire véljem, mivel neki férje és gyerekei nekem meg barátnőm van.....nem mintha ezek nélkül is szeretnék tőle valamit, mivel nem, de ezeket nem tudom hová tenni. Szerintetek miért viselkedett így velem?

2019. ápr. 3. 21:15
 1/10 grafno ***** válasza:
Menj el meg1x és "óvatosan" kérdezz rá.
2019. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége nem volt. Egy kozmetikában beszélnek az emberek mindenről és mindenkiről. Barátkozni probált veled csupán.
2019. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt szeretné, ha legközelebb te kezelnéd őt.
2019. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak az van, amit a második említ....és semmi több....
2019. ápr. 3. 21:43
 5/10 A kérdező kommentje:
jajj, miért szeretné ha több lenne közöttünk? bár szerintem is fura az a kijelentése, hogy "helyes pasi vagyok", de ettől még nem feltétlenül gondolom, hogy belém szeretett. De amúgy ha még is, szerintetek mit tegyek? Mivel mindennél jobban imádom a barátnőmet, így nem szívesen lépnék félre....
2019. ápr. 3. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
#21.57 Ha mindennél jobban szereted a barátnődet, akkor nem foglalkozol azzal, mit mond a kozmetikus. Ha végztt a munkával, elköszönsz, és nem is gondolsz rá.
2019. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nyilván tudom és így csinálom....csak nem tudom hogy miért mondja mindezeket....
2019. ápr. 3. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsit sokk volt elsőre ezt mondania neked, de tény, hogy a kozmetikisok és a fodrászok szeretnek csacsogni, barátságosak lenni.

Túl közvetlen volt veled, ne gondolj többet ebbe. Helyesnek gondol, de ez nem jelenti, hogy bármit is szeretne tőled, egyszerűen csak úgy érezhette, olyan statuszban van (férj, gyerek), hogy ezt nyugodtan ki is mondhatja minden további nélkül (ezek szerint nem).

Örülj a bóknak, ennyi.

2019. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nyilván azért örülök neki, hogy bartáságos vendégként kezel, csak nyilván kicsit furi volt, hogy "helyes pasi"-nak nevezett, de így már azért értem, hogy nem szeretne semmi mást.....szerencsére
2019. ápr. 3. 22:21
 10/10 nagybotos ***** válasza:

Akár van férje, akár nincs, te biztosan fiatalabb vagy, és miért is ne kívánna meg? Megkíván. Aztán miattad nem jön össze.

A kozmetikus, és fodrász csajok --mivel állandóan egy MÁSIK testtel foglalkoznak-- sokkal oldottabbak . Ez köztudott.

2019. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!