Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van-e olyan ember az életetekb...

Van-e olyan ember az életetekben, aki mindent tud rólatok?

Figyelt kérdés

Nyilván nem szó szerint mindent... arra gondoltam, hogy van-e olyan, akinek meg tudtok nyílni, és el tudtok olyan dolgokat is mondani, ami esetleg nagyon mélyen élt sokáig bennetek, és rossz visszagondolni rá, és aki tanácsot adhat, vagy segíthet feldolgozni, megérteni... és azt is meg szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet megtenni az első lépést ahhoz, hogy ilyen dolgokról is beszélhessek valakivel? Mert egyrészt egyszerűen lehetetlennek látom, hogy felhozzak ilyen témákat valakinek, pedig voltak már olyan ismerőseim, akikre felnéztem, és úgy éreztem, hogy ők talán segíthetnének, de egyszerűen sosem éreztem alkalmasnak a beszélgetést, vagy ha alkalmas is volt, nem tudtam semmit mondani... (pedig mondták már, hogy bármikor meghallgatnának...), és mindig új és új emberekre gondolok, akikkel beszélgethetnék, de persze sosem lesz belőle semmi. Nyilván az én hibám. Másrészt meg arra gondolok, hogy senkinek sincs szüksége az életben arra, hogy az én dolgaimat rázúdítsam. Bocsi a hosszas szövehért, nem tudom, érthető volt-e, amit kérdezni szeretnék. Arra is kíváncsi lennék, volt-e valaki hasonló helyzetben, és hogyan változtatott rajta?

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat.



2019. ápr. 4. 22:23
 1/9 A kérdező kommentje:
szövegért*
2019. ápr. 4. 22:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem. Ő egyben a szerelmem és a legjobb barátom is. Mindent megosztunk egymással, a fájdalmainkat, csalódásainkat, múltunkat. A meghallgatás és a jó tanács kölcsönös.

Ne légy ennyire kishitű, ha visszafogottan közlöd valakivel a problémádat, és nem rágod vele folyton a fülét és nem akaszkodsz rá lelki szemetesként kezelve, akkor nem fogja azt gondolni, hogy rázúdítod a bajod. Ha rákérdeznek mi bánt, mondd el, és utána hallgasd meg a véleményét, majd te is érdeklődj ő felőle. Az emberek szeretik, ha foglalkoznak velük, és ha meghallgatják a tanácsaikat.

2019. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2019. ápr. 4. 22:34
 4/9 anonim válasza:

Nekem hálistennek az öcsémmel való kapcsolatom szuper mindent megbeszelunk egymással. Elég ha csak egy ember van akiben annyira megbizol hogy mindent tudjon rólad. Nem a mennyiség a lényeg.

Próbálj meg picit nyitottabb lenni, ha kibeszeled a problémádat, azt ami a szívedet nyomja sokkal jobban fogod utána magad érezni. Biztos van olyan személy akiben megbizol és tudod hogy szívesen meghallgat és ellát tanáccsal.

2019. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám az, bár lehet még vele is lenne olyan dolog, amit nem tudnék/mernék megbeszélni.
2019. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Clay Morrow ***** válasza:
Talán csak saját magam. Van amiről senkinek se mondok semmit, max interneten, ismeretlenül igen.
2019. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
El kell venni feleségül, várni tíz évet, és akkor már bármit megoszthatsz vele! :)
2019. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
' ember biztosan. általa nagyon sokan. Tudod ez úgy megy a magyaroknál, hogy "Ha János tudja, akkor a város tudja", közben meg beszélünk az adatvédelemről, GDPR-ről, személyiségi jogokról, egyéb Isten Haragjáról...
2019. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a leges legjobb fiúbarátom ilyen. Mindent meg merek/tudok vele beszélni, imádom. Ő meleg, én meg párkapcsolatban vagyok.
2019. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!