Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj társkeresés szempontjáb...

Az baj társkeresés szempontjából ha nem vagyok olyan beszédes?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok akiknél ez kevésbé számít? Vagy elvárt hogy beszédes legyen a partner?

F


2019. ápr. 7. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Zárkózottabb lányoknál nem probléma, bár ismertem olyan nyitott lányt is, akinél szintén nem volt probléma teljes mértékben. Általában (de talán nem minden esetben, de ez a jellemző inkább) hogy a hasonlóságok vonzzák egymást.
2019. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel vegyes élményeim vannak. Volt egy teljesen nyitott,hangos,szeleburdi csajszi aki nagyon bírt annak ellenére,hogy neki pont az ellentéte vagyok. De szintén van egy ilyen energikusabb,lelkesebb csajszi,(aki azért már idősebb és érettebb nála) akinek meg nem vagyok szimpi,hiába teszek meg mindent.

Van,hogy az ellentétek vonzzák egymást,van hogy nem. Nekem eddig csak ilyen nagyobb szájú csajszik jöttek be,a magamfajtából való lányokhoz egyáltalán nem éreztem semmi vonzást

2019. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy csendes lány vagyok, és szeretem, ha valaki "viszi" a társalgást, kérdezget, mond magától is dolgokat, mert ha rajtam múlik, ülhetünk csendben minden mondat után 2 percig, míg végre valamelyikünk kinyög egy tőmondatot. Legalábbis akkor, ha társkeresésről van szó, tehát összeülök egy vadidegen csendes sráccal, hát az igazából szerintem baromi kínos lenne. Én csendes fiút leginkább egy beszédes, de nem nagyképű lányhoz tudnék elképzelni, aki szereti, ha beszélhet, ha hallgatják, kreatívan tud kérdezni, stb.
2019. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt párommal mindketten zárkózottak voltunk és nagyon sokat tudtunk beszélgetni, folyamatosan.
2019. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!