Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked van olyan mondat vagy...

Neked van olyan mondat vagy olyan tett amivel fel tudod tuningolni az önbizalmadat akkor mikor nem érzed a legjobban magad lelkileg vagy nem vagy magabiztos? Ha igen neked mi vált be?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
"Ez az egész csak egy szimuláció. Irányított programok vagyunk. Az űrlények valóságshowja. Minden ami történik, nem számít." :D
2019. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ami az enyém az úgyis az enyém."

Ha nincs kedvem edzeni akkor meg azt szoktam mondogatni hogy "jobb lesz holnap izomlázat érezni mint bűntudatot" vagy "akkor is telik az idő ha nem csinálunk semmit."

2019. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, újratervezés.
2019. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha valami miatt izgulok (legyen az kiseloadas suliban, allasinterju, randi, meccs, barmi...), mindig mondom magamnak, hogy az izgalomnak, felelemnek csupan a multbol valo taplalkozas az oka. Elvegre honnan tudnank, hogy holnap nem fog menni a meccs vagy nem fog sikerulni az allasinterju??? Elore nem tudhatunk semmit, a mult alapjan rettegni meg hulyeseg. A mának kell élni.
2019. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"Mindenkinek vannak problémái, meg rossz napjai, nem csak neked" Ez gyakran hatással van rám.
2019. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
4-es vagyok megint. A masik dolog amire gondolok, ha valami miatt xarul erzem magam az az, hogy vannak a vilagon sokan, akik eheznek, vakok nincsenek szuleik, hajlektalanok stb, en meg valami kis hulyeseg miatt hisztizek, izgulok.
2019. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb bajom sose legyen. Vannak ennél fontosabb dolgok is.
2019. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az önbizalmam rendben van, reálisan értékelem magam selejtnek. Sajnos ez van, talán néha van öngyilkossági hajlamom az picit sok, olyankor azt mondom, hogy az én életemnek is van valami értelme, célja, talán valaki még tanul, profitál tőlem valamit, valamikor, ha masnem mint ellenpélda. A rosszat, a szart is meg kell tapasztalnia az embernek, hogy értékelje a jót.
2019. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
55%
Ez most lehet hogy hülyén jön ki de nekem egy tánc. Anno színházaztam és először azt hittem hogy soha nem leszek képes megcsinálni egy bizonyos táncot de aztán rámjött a csakazértis és hosszú kemény gyakorlás, plusz balett- és nyújtásórák után végül mégiscsak sikerült. Végül 5 éven át csináltam azt a szerepet és sohasem rontottam el. Alapjáraton megvan a magamhoz való önbizalmam de néha vannak pillanataim, amikor legszívesebben kiszaladnék a világból és onnan kiabálnám hogy hagyjatok békén, én ezt nem tudom megcsinálni. De olyankor mindig eszembe jut a tánc. Minden adathordozó eszközömön rajta van a zenéje és ha szükséges akkor előveszem és elkezdem táncolni. De van hogy már csak a kezdő beállás vagy zene is elég ahhoz hogy felálljak és azt mondjam hogy oké, lets go. Valahol olvastam, hogy ha az ember beáll az ún. superman-tartásba, az segít felébreszteni az önbizalmat. Na nekem ez ezzel a cuccal működik.
2019. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
"Vannak, akik megijednek attól, hogy másként is élhetnének, és attól, hogy a világ mégsem annyira... Vannak, akik úgy hozzászoknak a dolgokhoz - még a rossz dolgokhoz is -, hogy nem mernek változtatni. Az ilyen emberek feladják. És ha ők feladják, mindenki veszít." (A jövő kezdete)
2019. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!