Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan viselitek el lelkile...

Ti hogyan viselitek el lelkileg a sok bunkó embert?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel hogy te egy értelmes, empatikus ember vagy, aki próbál nem mindig elsőre ítélkezni, próbál viszonylag elfogadó és kedves lenni mindenkivel. Akár annak ellenére is hogy elsőre az adott ember nem túl kedves veled, mert legfeljebb betudod annak hogy rossz napja van, és úgy gondolod hogyha elfogadó vagy az emberekkel akkor nekik is szebb lesz a napjuk, kedvesebbek lesznek. Hiszen a legtöbb bunkó ember azért az mert velük is bunkó a környezetük, és egy negatív spirálba kerülnek. Tehát egy mondattal: "Be the change you want to see in the world".

Na tehát hogy dolgoznád fel lelkileg a sok végletesen bunkó embert, akik már nyíltan belédkötnek, beszólnak (mikor egy rossz szavad nem volt hozzájuk), anélkül hogy te is olyanná válj mint ők, anélkül hogy eldobd az összes empátiád irántuk? Hiszen az már nem én lennék, és gyűlölködve élni ugyanolyan rossz mintha szarul esnének az ilyenek. Tehát a védekező mechanizmus ugyanolyan rossz mint anélkül élni. De nem vagyok egy lábtörlő sem és nem fogom magamat hibáztatni az ilyenekért. Olyan emberekre gondolok akikkel mindegy mit csinálsz, állandóan azt lesik hogy hogy kössenek beléd, buták és semmi ambíciójuk, azon kívül hogy a másikat lehúzzák.


2019. márc. 24. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasnám a wikipédia cikket a nárcizmusról.
2019. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lényeket könnyen ki lehet kerülni, nem kötelező velük foglalkozni, csak lehúznak az ő szintjükre, és ha ez megtörténik, egyből olyanná válsz, egyszerű a falállás, kizárod az ilyen egyedeket, nem tudsz rendet tenni az üres fejében!
2019. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem dolgozom emberekkel. Gépekkel dolgozom és olyan kollégákkal, akit régóta ismrek. Nekem ez segít abban, hogy ne frusztráljanak a bunkók, akik beszólogatnának. Aki bírja a bunkók beszólogatását, menjen el helpdeskezni :)
2019. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hálás vagyok amiért mostanában nem találkoztam olyan emberekkel akik annyira rosszul érzik magukat, hogy bunkók legyenek.
2019. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkozok ilyen emberekkel akkor igyekszem nem elfelejteni, hogy ez s viselkedés tőlem független dolgok következménye is lehet
2019. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mostanában én bekattantam, de nem érdekelnek, mert az élet megold sok dolgot: 1× lent, 1× fent.
2019. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmit sose veszek magamra. Rajtam egyfajta "lelki teflonbevonat" van, nem ragad meg rajtam a negatív próbálkozás. Kb. egy év kellett ahhoz, hogy ezt a "bevonatot" meg tudjam teremteni magamnak. Most már inkább hálás vagyok a beszólogatóknak, hogy sok rossz karmát vesznek vissza tőlem.
2019. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan kedvemben vagyok, még akár meg is szoktam verni az ilyeneket. Bár ez ritka.
2019. márc. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!