Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sértődnek meg rám az...

Miért sértődnek meg rám az emberek, ha valakit ki akarnak nekem pletykálni, és én azt mondom, hogy semmi közöm hozzá?

Figyelt kérdés
Olyankor felkapják a vizet, és arrébb meg engem szidnak, mondván milyen bunkó vagyok. És ezt már a sokadik embernél tapasztalom. Főleg nők közt. (én is nő vagyok)
2019. ápr. 9. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert nagyot csalódtak benned.
2019. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonymousreview60 ***** válasza:
76%
Mert elzárkózol a társas érintkezés egyik csatornájától, elutasítod őket. És mert ekutasítod a viselkedésüket, azaz tkp. részben őket.
2019. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket hívom én patkányoknak. Azért így reagálnak, mert rosszindulatúak. Nem tudják elfogadni mások véleményét. Csak az övék a szent és mindenki mást utálnak, kivéve talán az olyanokat, mint ők, de néha már ebben is kételkedem.
2019. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Minden másról szívesen beszélgetek, tehát nem zárkózom el a társas élettől. Elég extrovertált embernek mondom magam. Nagy csalódás lehet nekik, hogy a 20 nőből egy nem vevő a pletyire. Ott a többi 18...
2019. ápr. 9. 17:36
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Erdekes,en pont ilyen vagyok mint te és az én környezetem sose reagált így. Inkább meghökkentek és elkezdtek visszakozni. Nem lehet hogy kicsit magadat fényezve állítod be a dolgot?
2019. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Erről szó sincs. Nekem is vannak hibáim meg jó tulajdonságaim, és nem nevezném magamban jó tulajdonságnak, hogy nem érdekelnek a pletykák.
2019. ápr. 9. 18:14
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

"hogy a 20 nőből egy nem vevő a pletyire. Ott a többi 18..."


Ez hogy jött ki?:D

Szerintem azt élik meg, hogy nem "közösködsz" velük, elutasítod a viselkedésüket, és egyben őket, ahogy már írták.

Azért ennél jobb az arány, több nő nem vevő a pletykákra, annyira nem vagy ebben egyedi.

2019. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogy hogyan jött ki? 20 nőből 19 pletykás, és az egyik ő maga, aki meséli. Tehát mesélje a maradék 18 nak a sztoriját. :)
2019. ápr. 9. 20:11
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Mert lehet nem is rosszból kezdi el mondani, hogy a Manci miért mehetett haza 5 perccel előbb, hanem csak beszélgetni akar/kezdeményezni. Én pl ma meséltem valakinek hogy nem vettek fel valahova, inkább az xy-t vették fel akinek nincs végzettsége stb és ez fura. Ő meg azt mondta hogy őt ezek nem érdeklik, mert nem idegeskedik ezeken sokáig. Holott pl én nem panaszkodás miatt mondtam, csak hogy legyen valami téma az unalmas csend helyett.
2019. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
#9 Nem mindenkinek unalmas a csend. Csak akinek a saját gondolatai még az üres fecsegésnél is unalmasabbak.
2019. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!